» » Шановні чорноморці!
Информация к новости
  • Просмотров: 238
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
28-12-2017, 19:40

Шановні чорноморці!

Категория: Актуальные новости

Від щирого серця вітаю Вас з наступаючим 2018 роком і Різдвом Христовим.
Традиційно напередодні нового року прийнято підводити підсумки і будувати нові плани. Рік, що мунає, був різним - були успіхи і досягнення, переживання і труднощі, але завдяки напруженій спільній роботі - з більшістю проблем і викликів нам вдалося впоратися. За це я щиро вдячний вам, чорноморці. За вашу працьовитість, оптимізм і активну участь у житті міста.
Оцінюючи події і результати 2017 року, хочу зазначити, що ми не знизили темпів розвитку, а по більшості показників наростили економічний потенціал. За це я висловлюю слова вдячності керівникам та трудовим колективам нашого міста.
У наступаючому 2018 року нас чекають нові плани. Бюджет на майбутній рік буде напружений, але реальний. Як і в попередні роки, робота міської влади буде орієнтована на поліпшення якості життя членів нашої громади. Упевнений, що ми зможемо вирішити нагальні та стратегічні питання майбутнього розвитку міста. Для цього потрібно продовжити працювати в єдиній зв'язці: разом працювати і разом йти вперед.
Новорічні свята одні з найулюбленіших. Вони дарують нам теплі зустрічі з друзями, душевне спілкування біля новорічної ялинки. Ми доклали максимум зусиль, щоб яскраво оформити місто і створити радісну атмосферу свята. Нові об'єкти ілюмінації особливий захват і радість викликають у наших дітей, а вони - заряджають позитивом всіх оточуючих.
Шановні чорноморці, кожен з нас напередодні новорічних і різдвяних свят загадує бажання, з надією дивиться в майбутнє в очікуванні реалізації всіх планів. Щиро бажаю вам їх здійснення. Нехай 2018 рік принесе в кожну чорноморську родину любов, успіх, радість, щастя, мир і благополуччя.


Міський голова Валерій Хрюк

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх