» » Ми маємо забезпечити потужний і надійний маршрут доставки товарів з Європи до країн Азії в обхід Росії, - Володимир Омелян
Информация к новости
  • Просмотров: 2 383
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
12-08-2016, 11:13

Ми маємо забезпечити потужний і надійний маршрут доставки товарів з Європи до країн Азії в обхід Росії, - Володимир Омелян

Категория: Актуальные новости

11 серпня 2016 року, в Міністерстві інфраструктури України відбулася зустріч Міністра Володимира Омеляна із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ду Веєм. Сторони обговорили широке коло питань двосторонньої взаємодії, реалізацію спільних проектів в інфраструктурній сфері.

Окремою важливою темою зустрічі став “Шовковий шлях”. Міністр наголосив, що порти “Южний” та “Іллічівськ”, як морські ворота нового «Шовкового шляху», готові до співробітництва з китайським бізнесом. «Зараз ми можемо запропонувати оренду терміналів, а з наступного року, я сподіваюся, буде прийнятий закон про концесію, і ми зможемо розглянути більш широкий формат взаємодії. Ми маємо забезпечити потужний і надійний маршрут доставки товарів з Європи до країн Азії в обхід Росії», – сказав він.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян запросив Посла КНР взяти участь у роботі Транспортного тижня, який відбудеться в Одесі 8 вересня. Також він висловив сподівання, що участь Першого заступника міністра Євгена Кравцова у Форумі «Шовкового шляху», який має відбутися у вересні в Китаї, буде максимально продуктивною для обох сторін.

МІУ

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх