» » Українські порти демонструють значне зростання обороту контейнерів, - Володимир Омелян
Информация к новости
  • Просмотров: 2 252
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
8-09-2016, 17:24

Українські порти демонструють значне зростання обороту контейнерів, - Володимир Омелян

Категория: Актуальные новости

Україна демонструє хороший ріст обороту експортних і імпортних контейнерів. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час участі у Десятому міжнародному Чорноморському контейнерному саміті, який відбувся в Одесі 8 вересня 2016 року.

"Таке зростання є яскравим свідченням того, що, як і бізнес відчув свою силу, так політика держави, спрямована на дерегуляцію, спрощення умов ведення бізнесу, дає результати. Я розумію, що є дуже багато проблемних питань, але як Міністр інфрастуртури є оптимістом, бо я говорю про інвестиції, які вкладаються в Одесу на 20,30 років. І я вірю, що Україні все вдасться. В нас є величезні можливості, буде гріх їми не скористатись", - наголосив Володимир Омелян.

"Те, що ми робимо сьогодні, - ми забираємо державу з усіх сфер, які впливають на бізнес. Ми створюємо морську адміністрацію, і я хочу, щоб керівник морської адміністрації був фахівцем високого рівня в морській галузі, з п’ятирічним контрактом, і жоден політик, жодна політична партія, жоден урядовець на мав на нього впливу. Щоб він працював в інтересах галузі, захищав і контейнерні перевезення, але в першу чергу дбав про розвиток портів, створення з них величезних промислових кластерів, як це працює у світі, не просто ділянка землі, з якимось елеватором, а повноцінна обробна та переробна промисловість, з доступом до залізничної інфраструктури з розвитком авіаційного сполучення. Я за те, щоб докорінно реформувати адміністрацію морських портів України. Я знаю, що багатьом операторам і орендарям знайома співпраця з цією структурою, вона повинна бути докорінно іншою. Це має бути невелика, ефективна, мобільна державна інституція. Я сподіваюсь, що ці глобальні плани реформування будуть успішними, і ми вже в наступному році побачимо нове обличчя морської індустрії України. А бізнес буде процвітати", - підкреслив Міністр інфраструктури України.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх