» » Україна та Нідерланди домовились про активізацію співпраці в сфері розвитку внутрішніх водних шляхів та портової інфраструктури, - Володимир Омелян
Информация к новости
  • Просмотров: 2 267
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
23-09-2016, 16:46

Україна та Нідерланди домовились про активізацію співпраці в сфері розвитку внутрішніх водних шляхів та портової інфраструктури, - Володимир Омелян

Категория: Актуальные новости

Україна та Нідерланди домовились про активізацію співпраці в сфері розвитку внутрішніх водних шляхів та портової інфраструктури, - про це  заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян за результатами зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Кейсом Кломпенхаувером, яка відбулась 23 вересня 2016 року в Києві.

Україна та Нідерланди домовилися започаткувати «Ініціативу розвитку Дніпра», яка включатиме спільну роботу над розвитком внутрішніх водних шляхів в Україні. Досягнуто попередні домовленості щодо організації  візиту представників державних органів України, відповідальних за сферу водної інфраструктури, до Нідерландів з метою ознайомлення з досвідом управління внутрішніми водними шляхами. Окрему увагу було приділено обговоренню проблем модернізації шлюзів та розробки операційної стратегії реформи внутрішніх водних шляхів.

Сторони також обговорили питання  державно-приватного партнерства  у галузі інфраструктури. Нідерландська сторона готова надати експертів з питань державно-приватного партнерства для роботи Офісу державно-приватного партнерства при Міністерстві. 

Міністр інфраструктури Володимир Омелян також запросив нідерландські компанії до участі в розвитку інфраструктури портів України.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх