» » Міністерство інфраструктури розпочинає роботу над проектом концесії державних підприємств, - Надія Казначеєва
Информация к новости
  • Просмотров: 2 344
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
30-09-2016, 10:30

Міністерство інфраструктури розпочинає роботу над проектом концесії державних підприємств, - Надія Казначеєва

Категория: Актуальные новости

Міністерство інфраструктури розпочинає роботу над проектом концесії державних підприємств. Про це заявила заступник Міністра інфраструктури України Надія Казначеєва, перебуваючи з робочою поїздкою в Миколаївській та Херсонській областях. Н.Казначеєва разом із представниками міжнародних фінансових організацій відвідала ДП СМП «Октябрьск» в Миколаївській області та Херсонський морський торговельний порт.

«Ми розпочинаємо роботу в рамках державно-приватного партнерства щодо передачі в концесію порту «Октябрьск». Порт має величезний потенціал для розвитку і залучення вантажів. Сподіваюсь, саме з цього порту ми почнемо розвиток державно-приватного партнерства через концесію. Рада вітати представників ЄБРР і Світового банку, які підтримують нашу ініціативу, інвестують час і ресурси в розвиток цього проекту»,- зазначила заступник Міністра інфраструктури Н.Казначеєва на брифінгу за результатами ознайомлення з інфраструктурою порту.

Відвідуючи Херсонський морський торговельний порт, Н.Казначеєва подякувала Світовому банку, Міжнародній фінансовій корпорації та ЄБРР за спільну роботу. «Ми розпочинаємо роботу над проектом концесії державних підприємств, оскільки цей інструмент є найбільш ефективним для залучення інвесторів. Сподіваємось, що наш пілотний проект, до якого входить, зокрема, Херсонський морський торговельний порт, буде успішним. І в це віримо не тільки ми, а й наші міжнародні партнери. Сподіваємось, на початку грудня цього року почнемо роботу над документами для проведення конкурсу. Паралельно ми працюємо над розробленням проекту нового закону про концесію», - заявила заступник Міністра інфраструктури України, - «Світовий банк займається подібними проектами по всьому світу, і його участь означає гарантування високого рівня професіоналізму, відкритості та прозорості процесу».

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх