» » Україна очікує на повну інтеграцію українських внутрішніх водних шляхів до регіональної TEN-T мережі Європейського Союзу, - Віктор Довгань
Информация к новости
  • Просмотров: 702
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
27-10-2016, 11:04

Україна очікує на повну інтеграцію українських внутрішніх водних шляхів до регіональної TEN-T мережі Європейського Союзу, - Віктор Довгань

Категория: Актуальные новости

24-25 жовтня 2016 відбулося засідання кластеру 3 (питання енергетики, транспорту, захисту навколишнього природного середовища та змін клімату) Підкомітету з питань економіки та іншого галузевого співробітництва Комітету асоціації між Україною та ЄС в Брюсселі, Бельгія.

Українську делегацію очолив Віктор Довгань, заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції.  Сторони проаналізували стан виконання Угоди про асоціацію та перспективи підписання Угоди про спільний авіаційний простір між Україною та Європейським Союзом.

Були обговорені питання щодо розвитку та інтеграції Української транспортної мережі до Транс’європейської транспортної мережі, зокрема, що стосується практичної імплементації Роттердамській Декларації.

Віктор Довгань проінформував Європейську комісію щодо пріоритетних інфраструктурних проектів для України, які можуть бути реалізовані в рамках фінансових інструментів ЄС, та підкреслив очікування щодо повної інтеграції українських внутрішніх водних шляхів до регіональної TEN-T мережі Європейського Союзу.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх