» » Відбулась нарада з обговорення питань щодо забезпечення ефективної організації вантажних перевезень за маршрутом «Нового Шовкового шляху»
Информация к новости
  • Просмотров: 2 458
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
7-11-2016, 10:00

Відбулась нарада з обговорення питань щодо забезпечення ефективної організації вантажних перевезень за маршрутом «Нового Шовкового шляху»

Категория: Актуальные новости

4 листопада 2016 відбулась нарада під головуванням заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктора Довганя з обговорення питань щодо забезпечення ефективної організації вантажних перевезень за маршрутом «Нового Шовкового шляху».

В нараді взяли участь представники структурних підрозділів Мінінфраструктури, ДП «Адміністрація морських портів України», МТП Чорноморськ, ПАТ «Українська залізниця», ТОВ «Укрферрі», АТ «Пароходство «Болгарський морський флот», Асоціації міжнародних автомобільних перевізників та представників експортерів. Під час наради здійснено обмін інформацію щодо вагонів та автотранспортних, що очікують відправлення в портах України в напрямку країн Азії та Сходу. Проведено детальний аналіз роботи МТП Чорноморськ та АМПУ з питань обробки поромів, що здійснюють зазначені перевезення. Так, учасники відзначили необхідність узгодження чіткого графіку роботи поромів у взаємодії з обробкою суден безпосередньо в порту. Досягнуто згоди, що до 10.11.2016 АМПУ узгодить розклад роботи поромів СК «Укрферрі» та БМФ, а також графік їх обробки в МТП Чорноморськ та оприлюднить цю інформацію на своєму сайті задля ефективного планування діяльності зацікавлених вантажовласників.
Значну увагу приділено виробленню конкурентної цінової політики з надання транспортних послуг під час здійснення перевезень за вказаними маршрутами. Представниками Міністерства надана інформація щодо стану підготовки Методики зі стягнення портових зборів в українських портах. Учасники наради наголосили на потребі у чіткому та прозорому механізмі із формування вартості зазначених перевезень. Прийнято рішення до 30.11.2016 оприлюднити на сайті Мінінфраструктури пропозиції до методології розрахунків стягнення портових зборів в морських портах України, зокрема й під час виконання транзитних перевезень територією України.
В результати наради перевізники та експортери домоволись розробити Дорожню карту з розвитку перевезень в напрямку Балтійське море – Чорне море – Каспійське море, обговорення якої заплановано на 22.11.2016 року в рамках робочих консультацій з організації вантажних перевезень у сполученні регіонів Балтійського, Чорного та Каспійського морів.

МІУ

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх