» » Відбулась поїздка заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка до міста Миколаїв
Информация к новости
  • Просмотров: 2 604
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
1-12-2016, 14:58

Відбулась поїздка заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка до міста Миколаїв

Категория: Актуальные новости

24 листопада 2016 року відбулась робоча поїздка заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка до м. Миколаїв,  під час якої під головуванням Юрія Лавренюка проведено нараду з керівництвом Миколаївської філії ДП «АМПУ», ДП «Миколаївський морський торговельний порт», лідерами профспілок, представниками стивідорних компаній. Також відбулась робоча зустріч з керівниками комісій Мінінфраструктури, якими проводиться позапланова перевірка ДП «Миколаївський МТП» (у зв`язку із зверненням Генеральної прокуратури України) та Миколаївської філії ДП «Адміністрація морських портів України» (у зв`язку із зверненням профспілки та трудового колективу Миколаївської філії ДП «АМПУ»).

Під час наради було обговорено попередні результати перевірки, а також проблемні та резонансні питання. Заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк доручив комісіям ретельно перевірити викладені факти щодо можливих порушень трудового та іншого законодавства України.

«На прохання трудових колективів, до складу робочої комісій Мінінфраструктури з проведення внутрішнього аудиту Миколаївської філії ДП «АМПУ» було включено голів профспілок, а саме: голову первинної профспілкової організації працівників адміністрації Миколаївського морського порту профспілки робітників морського транспорту України, голову профспілки працівників морського транспорту Миколаївського морського торговельного порту та голову профспілки морських терміналів міста Миколаєва»,- повідомив Юрій Лавренюк.

Необхідно зазначити, що під час зустрічі з представниками стивідорних компаній з’ясувалося, що твердження одного з лідерів профспілок щодо вимагання керівництвом Миколаївської філії ДП «АМПУ» грошових коштів зі стивідорних компаній свого підтвердження не знайшло.

Відповідно до Наказу Міністерства інфраструктури України №209-Г від 17.11.2016 «Про проведення позапланового аудиту відповідальності та фінансового аудиту окремих питань діяльності державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (Миколаївська філія), комісією МІУ 17 листопада 2016 року, було розпочато позаплановий аудит відповідності та фінансовий аудит окремих питань діяльності МФ ДП «АМПУ», який триватиме до 16 грудня 2016 року включно. А також відповідно до Наказу Міністерства інфраструктури України №281-Г від 09.11.2016, «Про проведення позапланового аудиту відповідності та фінансового аудиту діяльності з окремих питань державного підприємства Миколаївський морський торговельний порт», комісією МІУ 9 листопада 2016 року було розпочато позаплановий аудит відповідності та фінансовий аудит окремих питань діяльності ДП «Миколаївський МТП», який триватиме до 20 грудня 2016 року включно.

Після цього будуть складені відповідні аудиторські звіти, проекти яких будуть передані керівництву Миколаївської філії ДП «АМПУ» та ДП «Миколаївський морський торговельний порт» для ознайомлення. У разі, якщо за результатами обговорення відповідальний за діяльність не погодиться з висновками аудиторського звіту та рекомендаціями, протягом 15-ти робочих днів він має право надати керівнику аудиторської групи обґрунтовані коментарі, після чого керівник аудиторської групи розгляне подані коментарі та підготує письмовий висновок щодо їх обґрунтованості.

Також у ході наради було обговорено питання реалізації планів стратегічного розвитку ДП «Миколаївський морський торговельний порт» та ДП «Стивідорна компанія «Ольвія», перевірено готовність портів Миколаївського регіону до осінньо-зимового періоду та початку льодової кампанії.

У Службі автомобільних доріг у Миколаївській області було обговорено проблемні та виробничі питання щодо роботи габаритно-вагових комплексів, а також питання вжитих заходів щодо збереження автомобільних шляхів в напрямку портів Миколаївської області, здійснено огляд роботи габаритно-вагового комплексу на трасі та місць розміщення ще двох габаритно-вагових комплексів, які будуть переміщені в Миколаївську область з західних областей України та розпочнуть свою роботу з наступного тижня. 

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх