» » Міністерство інфраструктури України приділяє велику увагу розвитку транспортної інфраструктури на Півдні України, - Володимир Омелян
Информация к новости
  • Просмотров: 2 363
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
13-04-2017, 11:27

Міністерство інфраструктури України приділяє велику увагу розвитку транспортної інфраструктури на Півдні України, - Володимир Омелян

Категория: Актуальные новости

Міністерство інфраструктури України приділяє велику увагу розвитку транспортної інфраструктури на Півдні України. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з генеральним Директором Департаменту Європи та Близького Сходу Японського агентства міжнародного співробітництва JICA п. Шигенорі Огавою, яка відбулась  сьогодні, 12 квітня.

«Я вдячний JICA за співпрацю з Міністерством інфраструктури України. Міністерство приділяє велику увагу розвитку транспортної інфраструктури на Півдні України і маршрутам, які з'єднують українські порти з основними сільськогосподарськими та промисловими регіонами України, такими, як Одеса, Миколаїв, Херсон і Запоріжжя. Наразі ми проводимо переговори з Болгарією та Румунією щодо проекту траси  «Гданськ-Одеса», що має з'єднати Балтійське і Чорне моря. Реалізація цього проекту сприятиме швидкому безперешкодному переміщенню товарів та кращому зв'язку між портами Балтійського моря (Гданськ / Гдиня) і Чорного морів (Одеська область). Проект має відношення до мережі TEN-T на території України. Він покращує швидкість доставки вантажів та зменшує вартість по їх доставці. Майбутнє шосе буде частиною Південного Шовкового шляху через Чорне та Каспійське море в обхід території Росії. Також ми продовжуємо роботу з концесійної підготовки в портах Херсона, Ольвія та Чорноморськ, дуже очікуємо, що DP World зайде у порт Южний, а  Hutchison Ports - у порт Чорноморськ вже цього року», - наголосив Володимир Омелян.

Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) зацікавлено в реалізації декількох українських інфраструктурних проектів. У листопаді минулого року оглядова команда JICA відвідала ДП «Одеський морський торговий порт», ДП «Морський торговий порт Чорноморськ», ДП «Морський торговий порт Южний», ДП «Миколаївський морський торговий порт», ДП «Херсонський морський торговий порт», ДП «Миколаївський облавтодор», також оглянуто місця, де планується спорудити мостовий перехід через р. Південний Буг в м. Миколаїв.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх