» » ШАНОВНІ ЧОРНОМОРЦІ!
Информация к новости
  • Просмотров: 346
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
5-07-2019, 13:16

ШАНОВНІ ЧОРНОМОРЦІ!

Категория: Актуальные новости

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом  - Днем працівників морського і річкового флоту України. Славні морські традиції та найкращі риси характеру зароджуються на флоті, роками міцніють і примножуються. Шляхетність, відважність, безстрашність, трудова доблесть, взаємовиручка і морське братство – поняття, які характеризують людей цієї професії.

Наше місто має розвинену морську інфраструктуру. Торговельний порт "Чорноморськ" є одним з основних морських транспортних артерій України. Також почесні місця в морській галузі займають інші порти і підприємства. Своєю невтомною працею наші земляки здобували і здобувають славу не тільки місту Чорноморську, а й всій нашій країні.

Робота на флоті та в порту дуже нелегка, вимагає самовідданої служби морю, своїй праці. Важко переоцінити важливість роботи людей, які присвячують цьому все своє життя, адже саме завдяки працівникам морського і річкового флоту забезпечується оптимальне функціонування морського транспорту в Україні.

У цей святковий день бажаю всім працівникам морського флоту, вашим рідним і близьким мирного неба над головою, сімейного благополуччя, міцного здоров'я та попутного вітру кораблю вашого щастя.

Міський  голова                        Хмельнюк В.Я.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх