» » ЗБІЛЬШИТИ ВАНТАЖОПОТОКИ В РАМКАХ ТРАНСКАСПІЙСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО ТРАНСПОРТНОГО МАРШРУТУ
Информация к новости
  • Просмотров: 1 824
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
31-10-2019, 15:35

ЗБІЛЬШИТИ ВАНТАЖОПОТОКИ В РАМКАХ ТРАНСКАСПІЙСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО ТРАНСПОРТНОГО МАРШРУТУ

Категория: Актуальные новости

Відповідний меморандум було підписано між Адміністрацією морських портів України та Міжнародною асоціацією «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут» (МА «ТМТМ»). Реалізація Меморандуму спрямована на залучення вантажів, що прямують через  Китай, Казахстан, Азербайджан, Грузію, Україну у країни Європи, до українських портів з використанням поромних переправ у портах Чорного та Каспійського морів.

 

Першим етапом роботи стане аналіз вантажопотоків та вивчення можливостей щодо збільшення імпорту, експорту та транзиту через морські порти України. Сторони координуватимуть зусилля щодо запуску регулярного фідерного сполучення між портами Грузії та України.

Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут, це транспортний коридор, який з’єднує Китай, Казахстан, Азербайджан, Грузію, Україну, Туреччину, Румунію та далі країни Європи з використанням транспортної інфраструктури портів Чорного та Каспійського морів.

«Найбільш перспективним напрямком у нашому співробітництві має стати активізація контейнерних перевезень що прямують по Транскаспійському міжнародному транспортному маршруту через морські порти України. Вже декілька років поспіль фіксується двозначне збільшення перевалки контейнерів у наших портах.

В Україні представлені провідні світові контейнерні лінії та ми маємо намір й надалі максимально ефективно використовувати транзитний потенціал, який мають наші порти та українська залізниця задля розвитку цього напрямку. З огляду на це початок нашого плідного співробітництва є дуже своєчасним кроком», — прокоментував подію керівник ДП «АМПУ» Райвіс Вецкаганс.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх