» » Розвиток транспортних коридорів шляхом лібералізації перевезень – наше першочергове завдання, - Владислав Криклій
Информация к новости
  • Просмотров: 1 785
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
18-12-2019, 08:53

Розвиток транспортних коридорів шляхом лібералізації перевезень – наше першочергове завдання, - Владислав Криклій

Категория: Актуальные новости

17 грудня 2019 року Міністр інфраструктури Владислав Криклій у складі офіційної делегації Президента України Володимира Зеленського перебуває із візитом у Азербайджанській Республіці.

Під час зустрічі Президента України Володимира Зеленського з Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим та переговорів делегацій України та Азербайджану значна увага приділялась співпраці у сфері транспорту та інфраструктури.

Президент України висловив переконання у необхідності розвитку транспортних можливостей двох країн. «Слід повною мірою використовувати унікальний транзитний потенціал наших країн і розвивати відповідну інфраструктуру. Ми погодились активізувати співпрацю в міжнародних авіаційних, автомобільних і залізничних перевезеннях», – підкреслив Глава держави.

Сторони домовилися про проведення у січні в Києві засідання Міжурядової комісії України та Азербайджану. Міністр інфраструктури Владислав Криклій очолює українську сторону Міжурядової комісії. Владислав Криклій  підкреслив важливість спільної роботи у рамках комісії: «Міжурядова комісія працюватиме над лібералізацію авіаційних та автомобільних перевезень, розвитком залізничного сполучення між країнами з урахуванням логістичних можливостей, яке дає Чорне море, а також над залученням компаній з Азербайджану до відновлення українських доріг та участі у концесійних проектах».

За словами Ільхама Алієва, Азербайджан посідає 27-ме місце у світі за якістю доріг. Президент Азербайджану зі свого боку назвав сьогоднішні переговори плідними. Він також зазначив, що серед азербайджанських бізнесменів є значний інтерес до співпраці з Україною, та наголосив, що багато що в цьому питанні залежить від міжурядової комісії.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх