Войти
Закрыть

До Дня довкілля

Новости

До Дня довкілля Щороку в третю суботу квітня відзначається  Український день довкілля. Це свято з'явилося завдяки підписанню спеціального президентського указу в 1999 році. Цього року свято припадає на 17 квітня. Головна мета свята — це підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження навколишнього середовища.

Уряд затвердив план заходів з реалізації Національної транспортної стратегії України до 2030 року

Актуальные новости

Уряд затвердив план заходів з реалізації Національної транспортної стратегії України до 2030 року Уряд схвалив розпорядження «Про затвердження плану заходів з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року». Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Мінінфраструктури та ДП «МТП «Чорноморськ» відстояли право власності на державні активи контейнерного терміналу

Новости

Мінінфраструктури та ДП «МТП «Чорноморськ» відстояли право власності на державні активи контейнерного терміналу 31 березня 2021 року Північний апеляційний господарський суд, задовольнивши апеляційні скарги ДП «МТП «Чорноморськ» та Мінінфраструктури, за участю Київської міської прокуратури, скасував рішення суду першої інстанції та відмовив у визнанні права власності Приватного підприємства «Контейнерний термінал Іллічівськ» на частку в майні, яке є державною власністю та закріплене на праві господарського відання за ДП «МТП «Чорноморськ». 

Богдан Якаба: більше півстоліття у порту!

Новости

Богдан Якаба: більше півстоліття у порту! 1 квітня свій 75-річний ювілей святкує неординарна людина, професіонал своєї справи, людина, яка майже все своє трудове життя присвятила одному підприємству – завідувач кабінету охорони праці ДП «МТП «Чорноморськ» Богдан Олексійович Якаба. 

За три доби на першому вантажному районі порту «Чорноморськ» відвантажено майже 57 тисяч тонн сталевої заготовки

Новости

За три доби на першому вантажному районі порту «Чорноморськ» відвантажено майже 57 тисяч тонн сталевої заготовки Сьогодні працівники першого вантажного району завершили обробку двох суден, які взяли на борт сталеву заготовку загальним об’ємом майже 57 тисяч тонн.

Пошук розробника ТЕО концесії поромного комплексу ДП «МТП «Чорноморськ» припинено

Новости

Пошук розробника ТЕО концесії поромного комплексу ДП «МТП «Чорноморськ» припинено За пропозицією Європейського банку реконструкції та розвитку Міністерство інфраструктури прийняло рішення про підготовку ТЕО і проекту конкурсної документації концесії залізнично-поромного комплексу ДП «МТП «Чорноморськ» із залученням і за рахунок міжнародних фінансових організацій.

51 рік тому було зроблено перший крок до створення Музею історії Іллічівського порту (порту «Чорноморськ»)

Новости

51 рік тому було зроблено перший крок до створення Музею історії Іллічівського порту (порту «Чорноморськ») 23 березня 1970 року начальник ІМТП Валентин Золотарьов підписав наказ № 218 «Про організацію музею історії Іллічівського морського порту». Тепер тут наочно представлена історія створення та розвитку ДП «МТП «Чорноморськ».

В будущее В прошлое

Навигация