Войти
Закрыть

Майбутні стивідори відвідали Музей історії порту «Чорноморськ»

Новости

Майбутні стивідори відвідали Музей історії порту «Чорноморськ» Сьогодні відбулась одна з великої кількості екскурсій по Музею історії порту «Чорноморськ», яку провела завідувач музею Інна Василькова. За її словами, лише за останні місяці музей відвідали більше тисячі людей, серед яких і жителі міста, і учні шкіл та училищ, і студенти одеських ВУЗів. 

На першому вантажному районі ДП «МТП «Чорноморськ» завершено обробку контейнеровоза

Новости

На першому вантажному районі ДП «МТП «Чорноморськ» завершено обробку контейнеровоза За інформацією головної диспетчерської держстивідора, контейнеровоз DAISY ошвартувася 19 вересня о 9.10 ранку біля першого причалу першого вантажного району. Судно прибуло із турецького порту CANAKKALE ANCH.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ І ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТІВ ЗАКУПІВЛІ ТА ЇХ ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ

Публичная информация 2021

На виконання вимог Постанови Кабінету міністрів України від 11.10.2016 № 710 (зі змінами), ДП "МТП "Чорноморськ" (замовник товарів, робіт та послуг) оприлюднює інформацію про свою діяльність шляхом розміщення документів та матеріалів, що містять таку інформацію, на власній веб-сторінці разом з іншою інформацією про підприємство, господарське товариство, що підлягає оприлюдненню відповідно до закону.

Японський автовиробник Mitsubishi Motors Corporation (ММС) та генеральний імпортер ДП «Український термінал» планують розширювати співпрацю з державним стивідором ДП «МТП «Чорноморськ»

Новости

Японський автовиробник Mitsubishi Motors Corporation (ММС) та генеральний імпортер ДП «Український термінал» планують розширювати співпрацю з державним стивідором ДП «МТП «Чорноморськ» Наприкінці минулого тижня відбулася зустріч менеджмента ДП «МТП «Чорноморськ» із представниками офіційного дистриб’ютора та імпортера автомобілів, запасних частин та аксесуарів торговельної марки «Mitsubishi» на території України ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна» та багаторічного партнера держпідприємства – логістичної групи компаній ДП «Український термінал».

На першому вантажному районі завантажують деревну тріску та розвантажують спецтехніку, а на СПК прибули ТІРи

Новости

На першому вантажному районі завантажують деревну тріску та розвантажують спецтехніку, а на СПК прибули ТІРи За запланованими 25 тисячами тонн деревної тріски ще 2 вересня прибув єдиний для нашого порту перевізник цього вантажу – судно YILDIZLAR 2, яке ошвартувалося біля першого причалу першого вантажного району ДП «МТП «Чорноморськ» о 10.30 ранку.

Олексій Маляренко: «Ми не маємо права забувати!»

Новости

Олексій Маляренко: «Ми не маємо права забувати!» 2 вересня у Чорноморську відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника загиблим у Другій світовій війні. Захід був приурочений до 76-ї річниці завершення наймасштабнішої світової війни в історії, яка закінчилася 2 вересня 1945 року підписанням акту про капітуляцію Японії на борту американського лінкору «Міссурі».

Обращение руководителя ГП «МТП «Черноморск» к сотрудникам предприятия

Новости

 Обращение руководителя ГП «МТП «Черноморск»  к сотрудникам предприятия Я прошу Вас, уважаемые коллеги-портовики, не изменять сегодня порту «Черноморск», который многие из Вас создавали и строили, многие состоялись в профессии, получили уникальные знания и опыт, возможности для карьерного роста, не обеспечивать краткую стабильность, развивая порты и терминалы конкуренты.

В будущее В прошлое

Навигация