Войти
Закрыть

Всесвітній День охорони довкілля

Новости

Всесвітній День охорони довкілля Всесвітній день охорони довкілля – міжнародний день, що відзначається щорічно 5 червня. Це свято спонукає привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.

Пошук рішень з відновлення роботи 2-го терміналу порту

Новости

   Пошук рішень з відновлення роботи 2-го  терміналу портуПрацівники ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» знову намагаються звернути увагу до проблеми невиплати заробітної плати менеджментом компанії-орендатора, яка протягом восьми місяців не виконує своїх зобов’язань згідно договору оренди від 13.06.2018 року  одного з найбільших у минулому підрозділів ДП «МТП «Чорноморськ» - 2-го терміналу порту.

Державний стивідор посилює позиції в обробці суден типу Capesize

Новости

Державний стивідор посилює позиції в обробці суден типу CapesizeНа даний момент 29 травня в ДП «МТП «Чорноморськ» здійснюється швартування біля причалу №1 першого вантажного району чергового судна для навантаження залізорудного концентрату виробництва Криворізького комбінату.

Заклик портовиків до керівництва галузі

Новости

Заклик портовиків до керівництва галузіВ умовах кризової ситуації, яка склалася навколо ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ», 28 травня під Міністерством інфраструктури України профспілковими організаціями підприємства було  організовано мирну акцію.

Ще раз про бездіяльність компанії орендаря 2-го терміналу Порту Чорноморськ

Новости

Понад півроку колишні працівники державної стивідорної компанії ДП «МТП «Чорноморськ», а нині співробітники ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн», не мають роботи та не отримують заробітну платню.

Державний стивідор «Чорноморськ» залучив новий вантажопотік

Новости

Державний стивідор «Чорноморськ» залучив новий вантажопотік22 травня о 22.00 ДП «МТП «Чорноморськ» прийняв новий вантаж – на перший вантажний район зайшов перший залізничний вантажний потяг (30 напіввагонів) на вивантаження залізорудних окатишів. Відповідний договір був укладений в квітні між державною стивідорною компанією та генеральним експедитором, великим гравцем на ринку навалювальних вантажів.

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ДП "МТП "ЧОРНОМОРСЬК" ЗА I КВАРТАЛ 2020 РОКУ

Новости

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ДП "МТП "ЧОРНОМОРСЬК" ЗА I КВАРТАЛ 2020 РОКУ Згідно Постанови Кабінету міністрів України від 9 листопада 2016 року № 1067 "Про затвердження Порядку оприлюднення інформації про діяльність державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50% акцій (часток) належать державі, а також господарських товариств, 50 і більше відсотків акцій (часток) яких належать господарським товариствам, частка держави в яких становить 100 відсотків" централізована бухгалтерія державного підприємства "Морський торговельний порт "Чорноморськ" надає повну фінансову звітність підприємства за I квартал 2020 року.

У МІНІСТЕРСТВІ ІНФРАСТРУКТУРИ ЗАТВЕРДИЛИ ФІНАНСОВИЙ ПЛАН ДП «МТП «ЧОРНОМОРСЬК» НА 2020 РІК

Новости

У МІНІСТЕРСТВІ ІНФРАСТРУКТУРИ ЗАТВЕРДИЛИ ФІНАНСОВИЙ ПЛАН  ДП «МТП «ЧОРНОМОРСЬК» НА 2020 РІК Формування планових показників здійснено з урахуванням Стратегічного плану розвитку ДП «МТП «Чорноморськ» на середньострокову перспективу 2020-2024 роки та Інвестиційного плану на період до 2024 року.

Держстивідор ДП «МТП «Чорноморськ» встановлює рекорд та надсилає позитивний сигнал партнерам для співпраці

Новости

Держстивідор ДП «МТП «Чорноморськ» встановлює рекорд та надсилає позитивний сигнал партнерам для співпраці ДП «МТП «Чорноморськ»» завантажили першу експортну партію залізо-рудного концентрату (ЗРК) на судно типу «сapesize» у рекордні строки.

В будущее В прошлое

Навигация