Войти
Закрыть

Вітаємо Аніту Серьогіну із путівкою на Олімпійські ігри-2020 в Токіо!

Новости

Вітаємо Аніту Серьогіну із путівкою на Олімпійські ігри-2020 в Токіо! Українська каратистка, триразова чемпіонка Європи з карате, вихованка спортивного клубу «Катана порт Чорноморськ» Аніта Серьогіна отримала право представляти Україну на Олімпійських іграх 2020 у Токіо за підсумками світового відбору, який проходить в Парижі. На кваліфікаційному турнірі Аніта здобула дві перемоги і звела одну сутичку в нічию, отримавши підсумкове друге місце і олімпійську ліцензію в категорії до 61 кг. Для того, щоб завоювати путівку в Токіо-2020 року, Аніта провела за один день аж 9 поєдинків. 

На першому районі ДП «МТП «Чорноморськ» триває вивантаження імпортного вугілля, а також накопичення інших вантажів

Новости

На першому районі ДП «МТП «Чорноморськ» триває вивантаження імпортного вугілля, а також накопичення інших вантажів Судно TENDRA TRADER (прапор Панами) після 18-денного плавання з американського порту Балтімор прибуло у порт «Чорноморськ» у суботу, 12 червня, о 8 годині ранку та ошвартувалося біля першого причалу. За інформацією головної диспетчерської ДП «МТП «Чорноморськ», на борту судна знаходилося 61 тисяча 905 тонн імпортного енергетичного вугілля.

Кабмін призначив нових заступників міністра інфраструктури

Новости

Кабмін призначив нових заступників міністра інфраструктури В середу, 9 червня на засіданні Кабінет міністрів призначив Юрія Васькова заступником міністра інфраструктури та Анну Юрченко заступником з питань європейської інтеграції. Про це повідомила прес-служба МІУ.

До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища

Новости

До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища 5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища, який був заснований Генеральною асамблеєю ООН в 1972 році в Стокгольмі на всесвітній конференції по захисту навколишнього середовища.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ І ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТІВ ЗАКУПІВЛІ ТА ЇХ ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ

Публичная информация 2021

На виконання вимог Постанови Кабінету міністрів України від 11.10.2016 № 710 (зі змінами), ДП "МТП "Чорноморськ" (замовник товарів, робіт та послуг) оприлюднює інформацію про свою діяльність шляхом розміщення документів та матеріалів, що містять таку інформацію, на власній веб-сторінці разом з іншою інформацією про підприємство, господарське товариство, що підлягає оприлюдненню відповідно до закону.

Ігор Шевченко: «Реалізація державно-приватного партнерства суттєво збільшить потенціал поромного комплексу ДП «МТП «Чорноморськ»

Новости

Ігор Шевченко: «Реалізація державно-приватного партнерства суттєво збільшить потенціал поромного комплексу ДП «МТП «Чорноморськ» 27-28 травня в Одесі відбувся третій щорічний Український портовий форум-2021. Захід спрямований на розвиток портової інфраструктури, фінансування проектів в портовому секторі, збільшення вантажної бази та залучення вантажопотоків, діджіталізацію портів і впровадження інноваційних технологій. В одній із сесій на тему «Спільні транспортні, інфраструктурні та логістичні проекти: синергія, можливості та виклики» взяв участь заступник директора з розвитку ДП «МТП «Чорноморськ» Ігор Шевченко.

Керівники ДП «МТП «Чорноморськ» привітали Аніту Серьогіну з високою нагородою на Чемпіонаті Європи з карате

Новости

Керівники ДП «МТП «Чорноморськ» привітали Аніту Серьогіну з високою нагородою на Чемпіонаті Європи з карате Вчора, 25 травня, у спортивному залі СК «Катана Чорноморський порт» відбулася вітальна церемонія, влаштована для вихованки клубу Аніти Серьогіної, яка щойно повернулася із Чемпіонату Європи з карате, що проходив у Хорватії. На змаганнях Аніта виборола срібну медаль і з цієї нагоди приймала вітання від усіх поціновувачів її таланту та сильного характеру. Привітали призерку і заступник директора з розвитку Ігор Шевченко та лідер профспілки працівників порту Сергій Бризгалов.

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ДП "МТП "ЧОРНОМОРСЬК" ЗА I квартал 2021 року

Новости

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ДП "МТП "ЧОРНОМОРСЬК" ЗА I квартал 2021 року Згідно Постанови КМУ від 09.11.2016 № 1067 «Про затвердження Порядку оприлюднення інформації про діяльність державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, а також господарських товариств, 50 і більше відсотків акцій (часток) яких належать господарським товариствам, частка держави в яких становить 100 відсотків» ДП "МТП "Чорноморськ" надає для оприлюднення копію фінансової звітності за I квартал 2021 року.  

В будущее В прошлое

Навигация