Войти
Закрыть

Фінансова звітність за 1 квартал 2019 року: Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)

Публичная информация 2019

Фінансова звітність за 1 квартал 2019 року у складі:
- Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 березня 2019;
- Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 1 квартал 2019 року;
згідно Постанови КМУ від 09.11.2016 № 1067 «Про затвердження Порядку оприлюднення інформації про діяльність державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, а також господарських товариств. 50 і більше відсотків акцій (часток) яких належать господарським товариствам, частка держави в яких становить 100 відсотків»

ЧЕРНОМОРСКИЙ ПОРТ РАСШИРЯЕТ СОТРУДНИЧЕСТВО

Новости

ЧЕРНОМОРСКИЙ ПОРТ РАСШИРЯЕТ СОТРУДНИЧЕСТВО

348 легковых автомобилей ведущих мировых брендов доставило в порт "Черноморск" судно "City of Amsterdam".
Обработка т/х проводилась 6 мая на причале № 28 5-го терминала ГП "МТП "Черноморск". Это уже второй успешный судозаход этого судна в МТПЧ.

Звернення Організаційного комітету порту щодо проведення в порту Тижня охорони праці з нагоди відзначення Дня охорони праці

Актуальные новости

Звернення

Організаційного комітету порту до керівників всіх підрозділів, профспілок та інших

громадських організацій порту щодо проведення в порту Тижня охорони праці з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2019 році під девізом

«БЕЗПЕЧНЕ ТА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПРАЦІ».

 

Шановні працівники порту, представники громадських організацій !

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2018 №685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці 28 квітня.

В цьому році Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Керівництвом порту схвалено та прийнято до виконання ...

«АНГЕЛ ДОБРА» В ЧЕРНОМОРСКОМ ПОРТУ

Актуальные новости

«АНГЕЛ ДОБРА» В ЧЕРНОМОРСКОМ ПОРТУ 8 апреля в Пресс-центре «Одессит» состоялась церемония награждения победителей Регионального конкурса «Благодійна Одещина-2018». Восемь лет Ассоциация благотворителей Украины выступает организатором этого национального конкурса. Всего для участия в Национальном конкурсе «Благодійна Україна-2018» поступило 965 заявок со всех регионов Украины, 30 из них - от Одесской области.

ПЛАН I КВАРТАЛА ПЕРЕВЫПОЛНЕН

Новости

5-й терминал ГП «МТП «Черноморск» перевыполнил план грузооборота за I квартал. По оперативной информации сверх плана терминалом переработано 12,1 тыс. тонн грузов.

Всего за отчетный период подразделением переработано 408,1 тыс. тонн различных грузов ...

РАДИАЦИОННЫЙ ФОН В ПРЕДЕЛАХ НОРМЫ

Новости

В сети Интернет была распространена информация о якобы превышении во много раз допустимых норм радиационного фона грузом минерального удобрения в биг-бегах («нитроаммофоска»), который находится на территории ГП «МТП «Черноморск».

Для сведения: удобрение нитроаммофоска (NH4H2PO4+NH4NO3+KCL) является одним из самых популярных. В нем содержатся три основных компонента, которые необходимы для обеспечения нормального качества жизни растения на разных этапах – азот, фосфор и калий (NPK).

В будущее В прошлое

Навигация