» » Делегати конференції трудового колективу ДП «МТП «Чорноморськ» підтримали рішення щодо безоплатної передачі непрофільних об’єктів підприємства у комунальну власність міста Чорноморськ
Информация к новости
  • Просмотров: 1 221
  • Не нравится
  • +1
  • Нравится
16-12-2021, 19:30

Делегати конференції трудового колективу ДП «МТП «Чорноморськ» підтримали рішення щодо безоплатної передачі непрофільних об’єктів підприємства у комунальну власність міста Чорноморськ

Категория: Новости

Сьогодні, 16 грудня 2021 року у приміщенні портового клубу відбулася конференція трудового колективу ДП «МТП «Чорноморськ». Як повідомив головуючий заходу – начальник відділу праці та заробітної плати Валерій Козаченко – 28 вересня 2018 року було оголошено перерву у її роботі, однак наразі виникла необхідність продовжити роботу конференції та обговорити одне з питань, яке потребує негайного вирішення. Мова йде про безоплатну передачу непрофільних активів – об’єктів, які обліковуються на балансі ДП «МТП «Чорноморськ» у комунальну власність міста Чорноморськ. Зокрема, гуртожитків № 1, 3 та 5, двох будівель портового клубу та трьох дитячих оздоровчих таборів – «Райдужного», «Дружби» та «Чайки».

 

У порядку денному конференції були заплановані також і інші питання. Так, делегати конференції отримали інформацію виконуючого обов’язки директора ДП «МТП «Чорноморськ» Олександра Попова про фінансово-господарську діяльність підприємства за 10 місяців 2021 року та хід виконання плану заходів з виведення підприємства із фінансової кризи, співдоповідь голови ПРМТ МПЧ Сергія Бризгалова, а також затвердили зміни та доповнення до Колективного договору, прийняті комісією з контролю за виконанням Колективного договору ДП «МТП «Чорноморськ» у термін з 29.09.2018 по 16.12.2021 року.

 

В ході конференції до слова запрошувалися лідери діючих профспілок держпідприємства Олександр Єпіфанов, Олег Іванов, Валерій Павлуша, Неоніла Жданова, а також виступали і делегати від колективів підрозділів порту.

 

Із питання передачі непрофільних об’єктів у комунальну власність Чорноморської територіальної громади делегати конференції заслухали доповідь заступника директора з майнових та правових питань Олексія Маляренко. За його словами, протягом останніх двох років керівництвом держстивідора було проведено велику роботу щодо узгодження всіх нюансів процедури передачі непрофільних активів з Міністерством інфраструктури, із Фондом держмайна та із адміністрацією міста Чорноморськ і наразі є всі шанси завершити цей процес до кінця 2021 року.

 

– Починаючи з 2013 року ці об’єкти поступово виводилися з експлуатації, оскільки погіршувався їх технічний стан і щороку вони потребували більших кошів на ремонти та утримання, – каже Олексій Маляренко. – І навіть сьогодні, коли ці об’єкти не функціонують, держпідприємство змушене щомісяця витрачати на їх утримання близько 30 мільйонів гривень у той час, коли ці гроші можна було б спрямувати на збільшення фонду оплати праці портовиків та модернізацію основних виробничих фондів. На сьогоднішній день порт більше не в змозі й надалі нести такі збитки, враховуючи надскладний фінансовий стан підприємства.

 

Олексій Маляренко відзначив, що у процесі перемовин із керівництвом Чорноморської громади було знайдено компроміс у питанні подальшого збереження цих об’єктів (особливо це стосується дитячих оздоровчих таборів) для портовиків та жителів міста, а саме – після передачі восьми об’єктів їх цільове призначення буде збережено. Що стосується гуртожитків, то їх передача у комунальну власність громади забезпечить конституційне право мешканців цих гуртожитків на житло, а також надасть можливість місту створити додаткові об’єкти соціального призначення.

 

– Наразі ми являємося єдиним державним стивідором в Україні, на балансі якого утримуються гуртожитки та об’єкти непрофільної інфраструктури, – зазначив в.о. директора ДП «МТП «Чорноморськ» Олександр Попов під час свого виступу. – Ці об’єкти мали бути передані місту ще 7-8 років тому, однак до цього часу держстивідор змушений був їх утримувати, а громада та порт не співпрацвали з цього питання. Але сьогодні ми маємо нарешті усі шанси реалізувати ініціативу з передачі цих об’єктів місту. Завтра, 17 грудня відбудеться сесія Чорноморської міськради, на якій, ми дуже сподіваємося, депутати підтримають питання прийому-передачі цих непрофільних для стивідора об'єктів.

 

Заслухавши доповідь керівництва порту та співдоповідь Сергія Бризгалова щодо безоплатної передачі непрофільних активів у комунальну власність міста Чорноморськ, делегати конференції, які представляли інтереси всіх портовиків, одноголосно підтримали ініціативу та дали згоду на застосування процедури безоплатної передачі з державної власності гуртожитків та об’єктів соціальної інфраструктури, що обліковуються на балансі ДП «МТП «Чорноморськ», у комунальну власність Чорноморської міської ради.

 

Тепер черга депутатів Чорноморської міської ради підтримати рішення портовиків.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Повідомити про корупційне правопорушення

Морские перевозки © 2016

Вверх