» » Пішов з життя Почесний ветеран порту Олександр Несторович Касьяненко
Информация к новости
  • Просмотров: 230
  • Не нравится
  • +1
  • Нравится
20-12-2021, 16:00

Пішов з життя Почесний ветеран порту Олександр Несторович Касьяненко

Категория: Новости

20 грудня 2021 року на 97-му році життя перестало битися серце Почесного ветерана порту, Почесного громадянина Одеської області та міста Чорноморськ ОЛЕКСАНДРА НЕСТОРОВИЧА КАСЬЯНЕНКА. Він був  прекрасною, доброзичливою людиною, яка гідно пройшла свій життєвий, бойовий і трудовий шлях.

 

Народився Олександр Нестерович 5 квітня 1925 року в селі Грушівка Первомайського району, що на Миколаївщині. У 1940 році закінчив сім класів і в цьому ж році розпочав навчання в Мігєєвському технікумі механізації сільського господарства. Перебуваючи на канікулах у родичів, після закінчення першого курсу, 22 червня 1941 року його застала війна.

 

Олександр Несторович – учасник бойових дій у Другій світовій війні. Колишній студент у квітні 1943 року був призваний до лав армії та направлений на навчання в Саратовське піхотне училище міста Красноармійська. Закінчив війну гвардії старшиною у складі 6-ої Гвардійської армії Воронезького фронту, 124-го Гвардійського гаубичного полку 1-го Прибалтійського фронту.

 

Ветеран Другої світової війни, кадровий військовий, який 34 роки присвятив армії, гвардії полковник у відставці. Після цього ще 29 років пропрацював в Іллічівському морському торговельному порту, почавши роботу з посади начальника інвентарного складу на 1-ому районі.

З 1974 року обіймав посаду начальника житлово-комунального відділу порту.

 

У  квітні 1984-го Олександр Несторович перейшов на посаду директора бази відпочинку «Райдужний». З 2002 року – на громадській роботі в якості голови Комітету ветеранів війни Організації ветеранів України м. Іллічівська.

 

Олександр Несторович створив гарну, дружну, велику родину. Зі своєю  дружиною Людмилою Іванівною виростив двох синів – Олександра та Валерія, має онуків – Олексія та Анну і четверо правнуків.

 

Компетентність, глибоке почуття відповідальності за доручену справу, працелюбство і видатні організаторські здібності були характерними рисами Олександра Несторовича Касьяненка. Портовикам він запам’ятався як ініціативний і енергійний керівник, вимогливий до себе і підлеглих, який з турботою ставився до людей, чим заслужив велику повагу.

 

Світла пам'ять про Олександра Несторовича назавжди залишиться в наших серцях.

 

Керівництво ДП "МТП "Чорноморськ" та весь колектив глибоко сумують та висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного.

 

Прощання відбудеться 22 грудня 2021 року о 10 год. – біля будинку, де жив покійний, за адресою проспект Миру, 28;
о 10 годині 30 хв. – у Свято-Георгієвському храмі на розі вулиць Паркової та Парусної.
Поховають Олександра Несторовича на кладовищі Старого Бугово (вул. Радісна, 11А)

 

Інформація та фото надані Музеєм історії порту "Чорноморськ", завідувач Інна Василькова

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Повідомити про корупційне правопорушення

Морские перевозки © 2016

Вверх