» » Пішов з життя Почесний ветеран порту «Чорноморськ» Анатолій Федорович Кутішенко
Информация к новости
  • Просмотров: 515
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
28-12-2021, 13:02

Пішов з життя Почесний ветеран порту «Чорноморськ» Анатолій Федорович Кутішенко

Категория: Новости

24 грудня перестало битися серце Почесного працівника морського та річкового транспорту, Почесного працівника ІМТП, Почесного ветерана порту Анатолія Федоровича Кутішенка.

 

Анатолій Федорович Кутішенко народився 25 січня 1941 року в місті Тбілісі у сім’ї військового. Шкільні роки пройшли у містах Ужгород, Сонячногірськ, Долинськ (о. Сахалін) та Бєльци де і закінчив середню школу та поступив на роботу помічником електрика, а потім і електриком. У 1959 році вступив до Одеського морехідного училища на факультет «Механізація портового господарства» і закінчив у 1962 році. Отримавши спеціальність техніка-механіка портової механізації, того ж року був направлений на роботу до ІМТП. Працював слюсарем, водієм автонавантажувача, кранівником, змінним механіком і одночасно навчався в Одеському інституті інженерів морського флоту. Після закінчення ОІІМФ почав працювати спочатку груповим, а потім старшим механіком 4-го вантажного району.

В кінці 1975 року декільком працівникам порту, в тому числі і Анатолієві Федоровичу, запропонували виїхати на Кубу задля впровадження технічної системи роботи портів – проведення планових ремонтів перевантажувальної техніки тощо. 20 січня 1976 року, після 17-годинного перельоту, їх зустріла Гавана.

У 1978 році Анатолію Федоровичу знову запропонували виїхати на острів Свободи з групою фахівців. За час перебування на Кубі він відвідав 23 порти.

Працюючи в ЧМП першим помічником капітана, Анатолій Федорович побував у портах США, Японії, серед європейських – Марсель (Франція) та Барселона (Іспанія).

З 1992 по 2006 рік Анатолій Федорович обіймав посаду начальника відділу кадрів ІМТП, потім, до 2010-го, начальника навчально-курсового комбінату. З 2010 року пішов на заслужений відпочинок.

 

Керівництво ДП «МТП «Чорноморськ» та колектив підприємства висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Повідомити про корупційне правопорушення

Морские перевозки © 2016

Вверх