» » Вячеслав Волошин приступив до виконання обов’язків директора ДП «МТП «Чорноморськ»
Информация к новости
  • Просмотров: 478
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
6-01-2022, 11:53

Вячеслав Волошин приступив до виконання обов’язків директора ДП «МТП «Чорноморськ»

Категория: Новости

Відучора у ДП «МТП «Чорноморськ» новий керівник – з 5 січня 2022 року обов’язки директора держстивідора виконує Вячеслав Едуардович Волошин.

 

23 грудня 2021 року прем’єр-міністр України Денис Шмигаль підписав відповідне розпорядження № 1719-р  «Про погодження призначення Волошина В.Е. виконуючим обов’язки директора державного підприємства «Морський торговельний порт «Чорноморськ». У документі, зокрема, сказано: «Погодитися з пропозицією Міністерства інфраструктури щодо призначення Волошина Вячеслава Едуардовича виконуючим обов’язки директора державного підприємства «Морський торговельний порт «Чорноморськ». Пізніше, 30 грудня 2021 року, був виданий і відповідний наказ Міністерства інфраструктури України № 104-ОС

 

Про перші кроки на посаді новий керівник детальніше поінформує згодом, але наразі запевняє, що докладе максимум зусиль для зміцнення та згуртованості колективу підприємства, а також для злагодженої, взаємовигідної та плідної праці у партнерстві із Адміністрацією морських портів України, портовими операторами, а також іншими партнерами.

 

– Головна мета – щоб підприємство і надалі працювало та нарощувало об’єми вантажів, – каже Вячеслав Волошин. – Тільки від цього залежатиме не лише добробут кожного портовика, а й усього міста. Я переконаний, що завдяки командній роботі нашого колективу, тісному партнерству із портовим бізнесом та АМПУ ми зможемо забезпечити позитивну динаміку виробничої діяльності держстивідора. Саме таке завдання ставить перед нами і Міністерство інфраструктури України, а для його реалізації надає власну підтримку та забезпечує чітке керівництво.

 

Вячеслав Волошин відомий та авторитетний керівник у галузі морського транспорту і сам добре знайомий із портом «Чорноморськ», адже протягом двох років очолював Чорноморську філію АМПУ (з 2017-го по 2019-й рік). Має дві вищих освіти: у 1998 році закінчив Київський національний економічний університет за фахом «Економіка підприємств», а у 2009 році –  Одеський національний морський університет за фахом «Організація перевезень і управління на транспорті».

 

Набув великого досвіду роботи у транспортній галузі: з 2006 по 2014 рік очолював ДП «Агентство морської безпеки». Був членом Наглядової Ради ПАТ «Ощадбанк» і ПАТ «Укрексімбанк». У 2021 році очолював філію державної установи «Держгідрографія» «Дніпровський район Держгідрографії».

Почесний працівник морського і річкового транспорту, нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

 

Одружений, виховує двох дочок.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Повідомити про корупційне правопорушення

Морские перевозки © 2016

Вверх