» » ВИВІЛЬНЕННЯ СКЛАДСЬКИХ МАЙДАНЧИКІВ ВІД АВТОМОБІЛІВ НА ПОРОМНОМУ КОМПЛЕКСІ ПРОХОДИТЬ РИТМІЧНО – ДП «МТП «ЧОРНОМОРСЬК» ЧЕКАЄ НОВІ ВАНТАЖІ
Информация к новости
  • Просмотров: 937
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
2-02-2022, 22:06

ВИВІЛЬНЕННЯ СКЛАДСЬКИХ МАЙДАНЧИКІВ ВІД АВТОМОБІЛІВ НА ПОРОМНОМУ КОМПЛЕКСІ ПРОХОДИТЬ РИТМІЧНО – ДП «МТП «ЧОРНОМОРСЬК» ЧЕКАЄ НОВІ ВАНТАЖІ

Категория: Новости

ДП «МТП «Чорноморськ» перевалює понад 40 тисяч одиниць автотехніки на рік. Кількість автомобілів, які наразі вивантажують на спеціалізованому поромному комплексі ДП «МТПЧ», не перевищує місткість складських майданчиків. Їх вивільнення відбувається ритмічно – автівки вивозять зі складів держстивідора, надаючи наступним суднам можливість вивантажити на їх місце чергову партію. Наразі переповнення складів іноземними автомобілями, вивантаженими силами держстивідору, вдалось передбачити та уникнути.

 

Загроза затримки вивезення іномарок зі складу була викликана новими індикативними цінами на автомобілі, імпортовані з Кореї. Саме це, за інформацією клієнтів порту, заважало їм працювати із цим вантажем. На думку клієнтів, індикативні ціни були завищені в середньому на $2000 на одне авто. Це призводило до збитків автотрейдерів та логістичних компаній, які здійснюють доставку цих автомобілів. Тож, нові партії іномарок з Кореї могли потрапити до порту "Чорноморськ" не в повному обсязі через ймовірну відсутність місця на складських майданчиках порту.

 

Передбачаючи це, керівництво ДП «МТПЧорноморськ» звернулося з листом до Державної митної служби.

 

– Для уникнення затарювання складу, яке могло призвести до неможливості прийому та розвантаження суден за раніше заявленими обсягами, ми звернулись до Державної митної служби, – каже в.о. директора ДП «МТП «Чорноморськ» Вячеслав Волошин. – У зверненні ми просимо вжити термінових заходів у питанні встановлення справедливої вартості митного очищення автомобілів з Кореї та запобігти скороченню або взагалі зникненню цього вантажопотоку, що могло б заподіяти збитків державному підприємству. 

 

Керівник держстивідора додав, що перспективний обсяг вантажопотоку автомобілів з Кореї становить для ДП «МТПЧ» приблизно 15 тисяч одиниць на рік. Припинення цього вантажопотоку у зв'язку із завищеними індикативами могло призвести до недоотримання підприємством доходу у розмірі понад 25 мільйонів гривень, а недоїмка держбюджету з ПДВ могла становити понад 5 мільйонів гривень. 

 

Наразі Державна митна служба прийняла невідкладні заходи та знизила ціни на розмитнення автівок з Кореї. Індикативи зараз мають зниження на суми у розмірі від $400 до $1000, а на одну з моделей авто вартість митного очищення впала на $4750.

 

– ДП «МТП «Чорноморськ», діючи згідно стратегії розвитку та завдань, поставлених Міністерством інфраструктури України, докладає максимум зусиль для збільшення обсягів перевалки вантажів та залучення нових клієнтів, – підкреслив Вячеслав Волошин.

 

Протягом поточного місяця ДП «МТП «Чорноморськ» чекає нове судно з автомобілями з Кореї.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Повідомити про корупційне правопорушення

Морские перевозки © 2016

minuet Киев анкеты с реальными данным
Вверх