» » З ювілеєм, капітане!
Информация к новости
  • Просмотров: 291
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
8-02-2022, 10:00

З ювілеєм, капітане!

Категория: Новости

Сьогодні, 8 лютого свій ювілейний День народження святкує прославлений капітан, нині начальник служби безпеки мореплавства Адміністрації морського порту Чорноморськ Станіслав Якович Незавітін. Розпочавши свою трудову діяльність в Чорноморському морському пароплавстві, Станіслав Якович гідно пройшов довгий шлях служіння морю і людям.

Станіслав Незавітін народився 1937 року в селі Сергіївка Корсаковського району Орловської області (РФ), в родині робітника. У 1959 році стаціонарно закінчив Одеське вище інженерне морське училище, а вже наступного року був прийнятий на роботу до Чорноморського морського пароплавства (ЧМП) на посаду матроса, з якої виріс до старшого помічника капітана.

У 1963 році переведений до Новоросійського морського пароплавства. У 1967 році призначений на посаду капітана великотоннажних танкерів типу «Софія» (дедвейтом 62 000 т), де працював до 1973 року. Далі, за запитом ЧМП, переведений як капітан великотоннажних суден до ЧМП й призначений капітаном на найбільше судно у ЧМП – балкер «Азов» (дедвейтом близько 100 000 т).

У 1976 році у Греноблі (Франція) закінчив курси з управління великотоннажними суднами, а ще через два роки Міністром морського флоту СРСР призначений першим капітаном морського торговельного порту «Южний».

У 1985 році направлений на роботу за кордон, у якості лоцмана в порт Мапуту (Республіка Мозамбік).

У 1988 році призначений першим в Україні начальником Рятувально-координаційного центру Чорноморсько-Азовського басейну в м. Одесі.

У 1993 році призначений вперше начальником Головної Державної інспекції з безпеки мореплавства – заступником директора Державного департаменту морського та річкового транспорту (Укрморрічфлоту).

В 1994 році у Міжнародній морській організації (ІМО) закінчив курси з морського пошуку й рятування людей на морі, а 1996 року у Лондоні (Великобританія) пройшов курси «Port State Control».

16 лютого 1996 року був призначений капітаном Іллічівського морського торговельного порту.

З 26 червня 2013 року по 31 травня 2019 року обіймав посаду капітана морського порту Іллічівськ Іллічівської філії ДП АМПУ.

З 25 липня 2019 року обіймає посаду начальника Служби безпеки мореплавства Адміністрації морського порту Чорноморськ.

Легендарний капітан зробив величезний внесок у розвиток вітчизняної безпеки мореплавства: йому присвоєно вчене звання доцент, він – член ради Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті, технічний експерт і консультант Міжнародної Федерації Асоціацій морських капітанів (IFSMA), аудитор з міжнародного Кодексу з управління безпекою, професор.

Станіслав Незавітін має понад 60 років трудового стажу та понад п'ятдесят нагород.

Учасник бойових дій. Указом Президента України № 574 від 05.07.2003 року йому присвоєно почесне звання «Заслужений працівник транспорту України». Ветеран праці порту «Южний», Почесний працівник порту Чорноморськ. У 2004 році був обраний Головою Ради капітанів портів України.

17 березня 2008 року рішенням Ради Американського біографічного інституту ім'я Станіслава Незавітіна внесене у світове видання «Великі розуми 21-го сторіччя», з нагородженням золотою медаллю.

Після успішного закінчення Міжнародної морської академії Ллойда, отримав диплом Капітана порту за № LM194108-024 від 11.11.2008 року. Указом Президента України нагороджений орденами «За заслуги 2-го та 3-го ступеня».

Один з найпотужніших буксирів порту Чорноморськ з 5 серпня 2014 року носить назву «Капітан Незавітін». 12 квітня 2016 року рішенням виконкому Чорноморської міської ради  Незавітіну Станіславу Яковичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Чорноморська».

Станіслав Якович став прикладом для наслідування як для моряків-початківців, так і для своїх нащадків. Три онучки, онук і правнучка прикрашають дружню родину Незавітіних.

Шановний Станіславе Яковичу, щиро вітаємо Вас із ювілеєм! Бажаємо невтомної енергії, наснаги, бадьорості!

Здоров’я міцного, завжди гарного настрою, а також благополуччя в родині, добробуту та усіляких гараздів!

 

Біографічна двідка та фото надані Музеєм історії порту

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Повідомити про корупційне правопорушення

Морские перевозки © 2016

Вверх