» » ДО ВІДОМА ПРАЦІВНИКІВ ДП «МТП «ЧОРНОМОРСЬК» – РЕЖИМ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ
Информация к новости
  • Просмотров: 1 125
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
28-02-2022, 17:42

ДО ВІДОМА ПРАЦІВНИКІВ ДП «МТП «ЧОРНОМОРСЬК» – РЕЖИМ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Категория: Новости

За наказом керівництва ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ», який видано сьогодні, 28 лютого, працівники державної стивідорної компанії переводяться на режим роботи «простій вдома». Під простоєм розуміється вимушене призупинення роботи.


Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №46/2022 в Україні введено воєнний стан із 5-ї години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Є законні підстави, які дозволяють на час воєнного стану приймати рішення, які стосуються обмеження прав і свобод громадян, але така норма тимчасово не застосовується.


Проте, керуючись нормами українського законодавства, які дозволяють введення особливого режиму роботи об’єктів державного значення національної транспортної системи, особливий стан було введено в акваторії морського порту «Чорноморськ». Згідно документів ЧФ ДП «АМПУ» виробнича діяльність в акваторії порту призупинена.

 

«Через призупинення виробничої діяльності в акваторії морського порту «Чорноморськ» та дії невідворотної сили, зумовленої військовою агресією Російської Федерації проти України та введенням воєнного стану на всій території України, наявна необхідність та існують законні підстави для оголошення простою для працівників підприємства», - зазначено у наказі.

 

За наказом по підприємству з 1 березня 2022 року працівникам ДП «МТП «Чорноморськ» оголошено простій вдома з оплатою праці з розрахунком 2/3 середньорічної годинної ставки, встановленої штатним розписом на строк до закінчення підстав, що зумовили оголошення простою працівникам підприємства. Разом з тим задля забезпечення життєдіяльності підприємства, нарахування та виплати заробітної плати працівникам підприємства та функціонування державної стивідорної компанії в цілому, визначені ті робітники ДП «МТПЧ», хто буде за потребою працювати у штатному режимі, продовжуючи виконання функціональних та посадових обов’язків без оголошення простою.


Щодо виплати заробітної плати за лютий, то керівництво порту зазначило, що виплати обов’язково будуть здійснені усім працівникам ДП «МТПЧ» у повному обсязі.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Повідомити про корупційне правопорушення

Морские перевозки © 2016

Вверх