» » Відбулася нарада з керівництвом морських торговельних портів
Информация к новости
  • Просмотров: 291
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
4-04-2022, 19:30

Відбулася нарада з керівництвом морських торговельних портів

Категория: Новости

Нараду в Одессі провела Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина. В ній взяв участь і в.о. директора ДП "Морський торговельний порт "Чорноморськ" Вячеслав Волошин.

 

Найбільші морські торговельні порти були змушені зупинити свою роботу через блокування заходу та виходу в акваторію Чорного моря. Саме тому віце-прем’єр обговорила важливі кроки, необхідні для переорієнтації зовнішньоекономічної діяльності на діючі порти та сухопутні коридори. Зокрема, вона відзначила, що треба більш активніше використовувати можливості Дунайського судноплавства.

 

– Незважаючи на військовий стан, для розвитку внутрішньо-водних шляхів та річкового судноплавства України настає зоряний час, – каже Ольга Стафанішина. – Триває робота над отриманням Україною статусу кандидата у члени в Європейський Союз, що відкриє нам доступ до структурних фондів ЄС. Соціальна і фінансова стабільність, енергетична і логістична безпека будуть основними напрямками фінансування. , – заявила Ольга Стефанішина.

 

У цьому контексті нею було наголошено про необхідність розробки системних пропозицій щодо розвитку водних шляхів, аадже, за її словами, підтримці річкового судноплавства буде приділено особливу увагу у діалозі з Єврокомісією.                                

 

Віце-прем'єр міністр подякувала керівництву торговельних портів за активну позицію та підтримку зусиль держави з подолання наслідків війни з Росією, навіть у тих напрямках, які не пов’язані безпосередньо з роботою портів.

 

– Сьогодні, у цих складних обставинах надзвичайно важливою є наша єдність. В Одеській області я бачу це єднання та мобілізацію зусиль та дій влади, бізнесу і суспільства для вирішення проблем, які стоять перед областю та країною в цілому, – підсумувала Ольга Стафанішина. 

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Повідомити про корупційне правопорушення

Морские перевозки © 2016

Вверх