» » З Днем народження, Чорноморськ!
Информация к новости
  • Просмотров: 184
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
12-04-2022, 08:00

З Днем народження, Чорноморськ!

Категория: Новости

Шановні жителі Чорноморської громади, дорогі земляки, колеги-портовики!

 

Щиро вітаю вас із Днем народження нашого чудового, мальовничого і ще доволі молодого міста Чорноморськ – йому сьогодні виповнюється лише 49 років!

Впродовж уже майже півстоліття Чорноморськ був і залишається джерелом невичерпної духовної енергії і добра, працелюбства. Чорноморськ став кузнею видатних спортсменів та діячів культури! Чорноморськ надихає на втілення нових ідей, заряджає позитивом та оптимізмом!

 

Нажаль, сьогодні ми разом з усією країною переживаємо дуже складні часи, тяжкий період, протягом якого відбуваються подекуди просто жахливі події – Україна у війні. Та з перших днів цієї війни, яка насправді почалася ще 2014 року, жителі Чорноморська стали надійним тилом для наших захисників і протягом усіх 8 років допомагали Українським збройним силам. Сьогодні ці зусилля збільшилися в рази. Це говорить лише про те, що Чорноморськ – місто з українською душею, з українським козацьким духом, Чорноморськ – це Україна!

 

День міста – це ще одна можливість зізнатися в любові до рідного краю, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним. Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багатий Чорноморськ, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

 

Бажаю, щоб з кожним роком наше місто розквітало, ставало економічно міцнішим та гарнішало зовні! Бажаю, щоб краще жилося нашим землякам, щоб ми ставали толерантнішими, добрішими і милосерднішими один до одного, щоб свято іменин нашого міста завжди єднало і гуртувало нас в одну велику Чорноморську родину. Але найголовнішим побажанням сьогодні –  є мирне небо над нашим містом і всією Україною!

 

Я переконаний, країна, яка має таких синів та дочок, як жителі Чорноморська, обов’язково переможе! Разом – ми сила! Разом до перемоги!

 

З Днем народження, рідний Чорноморськ!

 

Зі святом, шановні чорноморці!

 

З повагою

в.о. директора ДП «МТП «Чорноморськ» Вячеслав Волошин

 

 

 

фото: Андрій Старов

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Повідомити про корупційне правопорушення

Морские перевозки © 2016

Вверх