» » Матеріальне забезпечення на сторожі безаварійної роботи
Информация к новости
  • Просмотров: 833
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
26-08-2016, 10:36

Матеріальне забезпечення на сторожі безаварійної роботи

Категория: Новости

Нарада працівників Бази внутрішньопортової механізації (БВМ) з керівниками служб, відповідальних за постачання та закупівлю в ДП «ІМТП» («Чорноморск») відбулася сьогодні в актовому залі БМВ.

В нараді приймали участь: заступник головного інженера по технічній частині Ігор Кашубський, начальник Служби матеріально – технічного постачання та закупівель (СМТП та З) Борис Карапетян, начальник Відділу матеріально-технічного постачання (ВМТП) – Олександр Калохін, фахівці, працівники складів та члени колективу БМВ

Нарада проведена відповідно до Наказу директора ДП «ІМТП» («Чорноморск») №513 від 23 серпня 2016 р. «Про здійснення заходів щодо закупівель та постачання в ДП «ІМТП».

Обговорювалися питання, що стосуються ефективного та оперативного реагування на потреби підрозділів порту в частині забезпечення матеріалами, запчастинами, спецодягом, продуктами харчування. Зокрема, багато питань стосувалося правильного заповнення заявки на 2017 рік.

Це вже друга зустріч такого роду. Попередня відбулася вчора, 26 серпня в актовому залі автобази ДП «ІМТП». Надалі такі зустрічі мають відбуватися в усіх підрозділах порту з періодичністю раз на місяць.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх