» » Петро Порошенко анонсував прихід в Україну портового оператора Hutchison Ports
Информация к новости
  • Просмотров: 1 291
  • Не нравится
  • +1
  • Нравится
20-04-2017, 13:47

Петро Порошенко анонсував прихід в Україну портового оператора Hutchison Ports

Категория: Новости / Актуальные новости

В ході офіційного візиту до великої Британії Президент Петро Порошенко провів зустріч з представниками ділових кіл країни, на якій анонсував прихід в Україну великого портового оператора Hutchison Ports.

 

Президент наголосив, що вірить в багатообіцяюче майбутнє торговельного та інвестиційного україно-британського партнерства. За його словами, Велика Британія стала одним з найбільших іноземних інвесторів в Україні з більш ніж 2 млрд доларів, створивши десятки тисяч робочих місць.

 

Петро Порошенко також привітав інтерес британських компаній в Україні, зокрема, міжнародної компанії Hutchison Ports, яка планує в короткостроковій перспективі вийти на ринок вітчизняних морських контейнерних перевезень.

 

Нагадаємо, про те, що одні з найбільших портових операторів в світі Hutchison Ports і DP World зайдуть в Україну в цьому році, як раніше говорив міністр інфраструктури Володимир Омелян. За словами міністра, Hutchison Ports почне працювати в порту Чорноморськ в червні-липні, а DP World - до кінця року.

 

У грудні минулого року Hutchison Ports підписав меморандум про взаєморозуміння з ДП «Морський торговельний порт Чорноморськ». Групу насамперед цікавить розвиток і управління контейнерними терміналами, вона вже вивчає тилові території 1-6 причалу в порту Чорноморськ.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх