» » ГРАМОТНІ ДІЇ ВРЯТУВАЛИ ВІД МАСШТАБНОЇ ПОЖЕЖІ
Информация к новости
  • Просмотров: 565
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
11-07-2019, 14:26

ГРАМОТНІ ДІЇ ВРЯТУВАЛИ ВІД МАСШТАБНОЇ ПОЖЕЖІ

Категория: Новости

На виробничій площі (накопичувальному майданчику) 5-го терміналу ДП «МТП «Чорноморськ» сталося займання трьох великовантажних автомобілів ТІR турецької лінії. Пожежа сталася 9 липня , близько 3-ї години ночі.

Під час займання водіїв в автомобілях не було, проте спалах побачили працівники терміналу та одразу вжили оперативних заходів.

У перші хвилини пожежі докер-механізатор підрозділу відреагував та повідомив змінного диспетчера, який одразу, о 3 годині 00 хвилин, повідомив головну диспетчерську ДП «МТП «Чорноморськ» і викликав МНС. Одночасно про небезпечну ситуацію були сповіщені начальник зміни охорони СМБ ПЗ, змінний стивідор  та заступник начальника терміналу з експлуатації .

 Силами підрозділу була оперативно організована евакуація великовантажних автомобілів та людей  на безпечну відстань.

0 3годині 30 хвилин на місце пожежі прибули пожежники. До гасіння залучалися І, ІІ відділення 22 - ДПРЧ та І, ІІ відділення ВИПС АМПУ.

За результатами факту пожежі складено Акт, де зазначено, що ймовірною причиною пожежі є коротке замикання електромережі великовантажного автомобіля Mersedesн/з31K4320

Від пожежі постраждало три турецькі автомобілі ТІR з вантажем (фрукти , будівельні матеріали).

Начальник 5-го терміналу ДП «МТП «Чорноморськ» Олексій Захаров зазначив, що поширення вогню на інщі автомобілі та вантажі, а також , людських жертв, травм та опіків вдалося уникнути завдяки грамотним та оперативним діям працівників терміналу та пожежників.

Особливо хочеться відзначити  докера-механізатора бригади № 505 Мазурова В.В.,  який виявив факт пожежі та повідомив відповідальних осіб терміналу. Добрих слів заслуговують докери- механізатори  505 бригади Ткаченко М.І., Стовман В.В., Назарук В.І., Лоенко І.О., Чернушенко Є.В., Карпенко В.Ф., Коваль С.В., та співробітники СМБ ПЗ у складі: начальника зміни охорони СМБ ПЗ Кирилюка О.М., охоронників 4 розряду Ангела Д.Д. та Чернега В.О. а також змінний диспетчер Козлов С.С. та змінний стивідор Чулков В.М.  Організацію та взаємодію між різними службами здійснювали начальник СМБ ПЗ Реветников О.А. та начальник загону охорони СМБ ПЗ Керод О.В., які після повідомлення про подію негайно прибули на термінал.

Працівники терміналу довели, що вміють злагоджено та грамотно діяти у надзвичайних ситуаціях. Завдяки їх діям вдалося виявити небезпеку, вжити заходів для нерозповсюдження полум’я на інші вантажі та автомобілі, уникнути людських жертв, травм та опіків. Не зважаючи на те, що всі три , вантажівки згоріли практично повністю, масштабної пожежі вдалося уникнути. Термінал працював та продовжує працювати в штатному режимі.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх