» » СТАНІСЛАВ СЕМЕНОВИЧ МИХАЙЛЮК
Информация к новости
  • Просмотров: 323
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
10-10-2019, 16:32

СТАНІСЛАВ СЕМЕНОВИЧ МИХАЙЛЮК

Категория: Новости

6 жовтня портовики порту Чорноморськ прощалися з Станіславом Семеновичем Михайлюком – колишнім керівником морського торговельного порту Іллічівськ/Чорноморськ.

У 1964 році почалась трудова біографія Станіслава Семеновича в Іллічівському морському торговельному порту, він працював стивідором, диспетчером залізничних операцій, старшим стивідором, заступником начальника району з експлуатації, заступником головного диспетчера порту, головним диспетчером порту, заступником начальника порту з експлуатації.

В лютому 1988 року Станіслав Семенович був призначений на посаду начальника порту і очолював підприємство до 30 листопада 1988 року.

С.С. Михайлюк зробив значний внесок у розвиток порту. Він як раціоналізатор, впровадив кілька нових внесків в технологію швидкісної обробки суден і вагонів, розробив передові методи переробки народногосподарських вантажів. За успіхи в трудовій діяльності С.С.Михайлюк нагороджений орденом «Трудового Червоного Прапора». Йому було присвоєно звання «Почесний працівник Морського Флоту СРСР» і «Почесний працівник транспорту Болгарської Народної Республіки».

Ім’я Станіслава Семеновича Михайлюка назавжди залишиться в пам’яті багатотисячного колективу Чорноморського морського торговельного порту.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх