» » Представлено нового директора ДП «МТП «Чорноморськ»
Информация к новости
  • Просмотров: 977
  • Не нравится
  • +1
  • Нравится
14-11-2019, 16:33

Представлено нового директора ДП «МТП «Чорноморськ»

Категория: Новости

Сьогодні в порту Чорноморськ пройшло офіційне представлення Міністерством інфраструктури директора державного підприємства «Морський торговельний порт «Чорноморськ» Олександра Попова, кандидатура якого була затверджена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.11.2019 №1034-р.

 За традицією на загальній зустрічі з колективом підприємства та представниками профспілкових організацій виступив представник профільного міністерства, генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Кіндратів В.З. Він зазначив, що незбалансованість доходів та витрат негативно вплинуло на показники господарської діяльності підприємства, а заявлене міністром інфраструктури в жовтні 2019 року «кадрове перезавантаження» нарешті сталося і в порту Чорноморськ. Також на зустрічі керівників господарств і підрозділів підприємства він звернув увагу присутніх, що першочерговим завданням нового директора є затвердження фінансових планів на 2019-2020 роки.

У своєму ознайомлювальному виступу новий директор порту Чорноморськ зазначив, зокрема, що, «… державний стивідор гостро потребує інвестицій та модернізації основних виробничих фондів, але незважаючи на ситуацію яка склалася в технічному плані, порт все ще зберігає свій потенціал для подальшого зростання, і це, насамперед сильний традиціями колектив. Однак для того, щоб почуття гордості за досягнення та рекорди вантажопереробки минулого трансформувати в стабільне майбутнє, необхідно стабілізувати критичний фінансовий стан підприємства. Оскільки доходи за підсумками року від обробки вантажів обсягом 7 млн. тонн не перекривають поточних витрат та податкових відрахувань. Також паралельно зосередимось на залученні додаткових вантажопотоків в порт, в т.ч. контейнерних. Дуже сподіваємось, що ДП «Адміністрація морських портів України» виконає свої зобов’язання з виробництва днопоглиблювальних робіт 1-го ковша Сухого лиману та доведе глибини акваторії, а далі, і біля причалів, до 15м».

Нагадаємо, що в останні роки з-за передачі великої кількості числа портових потужностей (криті/відкриті склади, виробничі будівлі, крани, тощо) в оренду, забюрокриватизованості роботи державного підприємства в порту, спостерігається тенденція зростання приватного сектору в перевальці вантажів та зниження частки державної стивідорної компанії. Так, за підсумками 9 місяців 2019 року з загального обсягу перевалки вантажів (експорт, імпорт, транзит) стивідорними компаніями в морському порту Чорноморськ у кількості 18,809 млн. тонн, частка державного підприємства «Морський торговельний порт «Чорноморськ» склала 5,037 млн. тонн при середньообліковій кількості працівників 3 603 чол.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх