» » Порт «Чорноморськ» не має заборгованості перед своїми працівниками
Информация к новости
  • Просмотров: 2 860
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
16-01-2020, 15:23

Порт «Чорноморськ» не має заборгованості перед своїми працівниками

Категория: Новости / Актуальные новости

14 січня в ефір телеканалу «Южная волна» вийшов сюжет, в якому мова йшла про те, що нібито на державному підприємстві «Морський торговельний порт «Чорноморськ» вже чотири місяці поспіль працівники не отримують заробітну плату. Зараз це відео активно розповсюджується у соціальних мережах, через що безпідставно формується негативне ставлення до ДП МТП «Чорноморськ».

 

Вочевидь, автор сюжету Даніель Фокіна не розібралася щодо того, про яке саме підприємство йде мова, адже у сюжеті декілька разів звучить словосполучення «працівники порту «Чорноморськ», та твердження про те, що керівництвом державного підприємства не виконуються зобов’язання з виплати заробітної плати, що сформувало уяву глядачів сюжету про те, що мова йде про працівників ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ». Однак насправді ситуація стосується зовсім іншої компанії. Тому, аби у подальшому не було прямого наклепу на керівництво державного підприємства, а також введення в оману глядачів, вважаємо за необхідне надати офіційне роз’яснення.

 

Вся інформація щодо невиплати заробітної плати стосується ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн», яка почала працювати на території ДП МТП «Чорноморськ» у червні 2018 року. Тоді між цією компанією та Фондом держмайна України було укладено договір на оренду об’єктів нерухомого майна, загальною площею 113 тисяч кв.м. (йдеться про весь другий термінал порту – тилова зона 7, 8 та 9 причалів). За умовами договору оренди державного майна з ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» на роботу в ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» було переведено близько 250 працівників. Однак, вже через рік у компанії-орендатора почалися фінансові проблеми, вона перестала виконувати свої договірні зобов’язання як перед державою, працівниками, контрагентами, так і перед ДП МТП «Чорноморськ».

 

У зв’язку із цим ДП «МТП «Чорноморськ» подав до суду 9 позовів про стягнення з  ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» заборгованості, яка на сьогоднішній день складає майже 39 мільйонів гривень. Ці заборгованості складаються із несплати орендної плати за нерухоме майно, техніку, обладнання, крани, а також не відшкодування податку на землю, несплати за комунальні послуги та ін.. По п’яти судовим рішенням відкриті виконавчі провадження про примусове стягнення заборгованості, однак, у зв’язку із відсутністю грошових коштів та майна у ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн», борги перед державним підприємством не погашаються. Крім того, працівники компанії (а це колишні робітники ДП МТП «Чорноморськ», які багато років життя віддали морській галузі) дійсно вже декілька місяців не отримують заробітну платню.

 

Керівництво ДП МТП «Чорноморськ» вкрай стурбоване ситуацією, що склалася у колективі ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» та вимагає від керівництва цього підприємства виконання зобов’язань перед своїми ж працівниками, МТП "Чорноморськ" та державою.

Окремо звертаємо увагу на недобросовісність журналіста Даніель Фокіної, яка, використовуючи відео із сюжету, випущеного 21.08.2019 року програмою «Центр розслідувань України» на 24 каналі (https://24tv.ua/ru/mafija_ukrainskih_portov_kto_rasprodaet_gosimushhestvo_za_kopejki_i_skolko_my_na_jetom_terjaem_n1194661), вводячи глядачів в оману, не зазначила, якого саме підприємства стосувалась висвітлена інформація.

 

Вважаємо неприпустимою ситуацію із розповсюдження недостовірної інформації телеканалом «Южная волна», у зв’язку із чим вимагаємо її офіційного та публічного спростування. В іншому випадку ДП МТП «Чорноморськ» буде змушене звернутися до суду з метою притягнення до відповідальності осіб, які розповсюджують недостовірну інформацію щодо діяльності підприємства, вводять в оману людей та негативно впливають на репутацію ДП МТП "Чорноморськ" та його керівництва.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх