» » ДП МТП «Чорноморськ» несе сутєєві збитки через комунальні борги мешканців гуртожитків
Информация к новости
  • Просмотров: 1 022
  • Не нравится
  • +1
  • Нравится
17-01-2020, 15:08

ДП МТП «Чорноморськ» несе сутєєві збитки через комунальні борги мешканців гуртожитків

Категория: Новости

Станом на 14 січня 2020 року загальна заборгованість за комунальні послуги мешканців трьох гуртожитків, які знаходяться на балансі ДП МТП «Чорноморськ», становить 1 мільйон 75 тисяч гривень. Про це повідомила начальник відділу побуту підприємства Наталя Слободенюк. За її словами, сьогодні керівництво порту рішуче налаштоване суттєво змінити ситуацію.

 

– На сьогоднішній день на балансі державного підприємства знаходиться три гуртожитки – перший розташований по вулиці Олександрійській, 16, третій – на провулку Шкільному, 4а та п’ятий – по вулиці Парковій, 20а, – розповідає Наталя Слободенюк. – Чиста заборгованість за кожним із цих житлових об’єктів складає від 327-ми до 377-ми тисяч гривень і це не враховуючи борги тих людей, які там зареєстровані, але не проживають, які взагалі виїхали.

 

Начальник відділу побуту зауважила, що згідно із наказом начальника ДП МТП «Чорноморськ», якщо людина має борг лише за один місяць, вона отримує попередження і, якщо ситуація не змінюється, інформація про боржника передається до юридичного відділу. Далі юристи подають позов до суду щодо примусового стягнення боргу з конкретного боржника.

 

– Система розрахунків між мешканцями, підприємством та постачальниками послуг проста і зрозуміла, хоч і не вигідна для підприємства, – пояснює Наталя Слободенюк. – ДП МТП «Чорномрськ» сплачує постачальникам вартість комунальних послуг у повному обсязі згідно наданих рахунків по кожному гуртожитку, а потім мешканці цих гуртожитків зобов’язані повернути ці кошти. Якщо люди не повертають гроші, або не сплачують іх вчасното підприємство отримує прямі збитки. З огляду на вкрай складний фінансовий стан державного підприємства, мільйон гривень – це велика сума, яка могла б бути направлена на заробітну плату працівникам підприємства.

 

Трохи полегшує ситуацію переведення двох гуртожитків на прямі розрахунки із міською тепломережею, оскільки левову частку у комунальних платежах у зимовий період складає саме вартість тепла. У короткострокових планах керівництва підприємства – перевести на пряму систему розрахунків з тепломережею гуртожиток, розташований по вулиці Парковій, а впродовж 2020 року передати ці непрофільні об’єкти соціальної сфери на баланс міста та стягнути всю заборгованість.

 

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх