» » Роз’яснення щодо призупинення деяких видів доплат
Информация к новости
  • Просмотров: 2 795
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
17-02-2020, 13:16

Роз’яснення щодо призупинення деяких видів доплат

Категория: Новости

З огляду на важкий фінансовий стан ДП «МТП «Чорноморськ» та з метою економії ресурсів, протягом останніх декількох місяців адміністрація підприємства робила певні кроки, спрямовані на скорочення витрат. Одним із таких кроків стали накази № 503, 504, 505 від 31 січня 2019 року «Про заходи щодо подолання фінансової кризи ДП «МТП «Чорноморськ». Згідно з цими наказами, з 1 січня 2020 року призупиняються нарахування 22 видів доплат із 73-х існуючих, серед яких доплати за суміщення професій (код 186) та за тимчасово відсутнього працівника (код 82).

 

На даний час на виробничих підрозділах утворився значний дефіцит робітничих кадрів, про який керівники цих підрозділів регулярно повідомляють у службових записках про встановлення доплати за суміщення професій. Аби уникнути зайвих бюрократичних процедур та з метою недопущення подальшого скорочення необхідних для виробництва професійних кадрів, менеджментом підприємства було прийнято рішення про продовження нарахування двох вищевказаних видів доплат працівникам саме виробничих підрозділів.

 

10 лютого був виданий відповідний наказ № 51 «Про внесення змін до наказу від 31.12.19 № 504». У документі зазначено, що у зв’язку із виробничою необхідністю та з метою забезпечення безперебійної роботи ДП «МТП «Чорноморськ», будуть продовжені нарахування доплат за тимчасово відсутнього працівника та за суміщення професій працівникам терміналів (спецкомплексів), портофлоту, автобази, БВМ, ПРМ, 1-го вантажного району.

 

Відзначимо, що сьогодні, окрім заходів, спрямованих на зменшення витратної частини підприємства та збільшення його дохідної частини, окрім інших необхідних та непопулярних заходів, спрямованих на виведення ДП «МТП «Чорноморськ» із фінансової кризи, одним із пріоритетів державного стивідора є збереження професійних робітничих кадрів на виробничих підрозділів та недопущення їх відтоку з підприємства. Про це окремо зазначив директор підприємства Олександр Попов на щотижневій виробничій нараді 14 лютого. Зокрема, він запевнив, що керівництво ДП «МТП «Чорноморськ» бере на себе зобов’язання після виведення Чорноморського порту із боргової ями планово підвищувати заробітну плату (ставку) працівникам саме виробничих підрозділів. Це є необхідною умовою як для збереження професійних кадрів на підприємстві, так і для успішного конкурування на ринку праці із приватними стивідорними компаніями.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх