» » Колектив ДП «МТП «Чорноморськ» підтримав план заходів щодо виведення підприємства із кризи
Информация к новости
  • Просмотров: 1 327
  • Не нравится
  • -1
  • Нравится
20-02-2020, 20:43

Колектив ДП «МТП «Чорноморськ» підтримав план заходів щодо виведення підприємства із кризи

Категория: Новости

19 лютого в актовій залі портклубу відбулося планове розширене засідання профкому профспілок та керівництва ДП «МТП «Чорноморськ». На зустрічі голова профспілки Сергій Бризгалов, яка є однією із сторін колективного договору, зазначив, що з 28 січня по 14 лютого працювала спільна комісія, яка розробляла заходи щодо виведення підприємства із фінансової кризи. Директор ДП «МТП «Чорноморськ» Олександр Попов представив ключові пункти плану та терміни їх реалізації.  

Отже, план дій складається із 24 позицій, серед який найважливішими є залучення вантажопотоку на існуючі потужності ДП «МТП «Чорноморськ», перегляд тарифів на основні послуги з компаніями, які раніше отримували неконткурентну перевагу, перегляд умов або розірвання договорів з неефективними орендарями кранів та іншого рухомого майна підприємства, перегляд договірних відносин з контрагентами, які не виконують умов договорів, порушують умови соціальних угод, також не є ефективними за договорами спільній діяльності, реструктуризація кредиторської заборгованості, оптимізація чисельності адміністративно-управлінського персоналу, служби безпеки та інших структурних підрозділів. Серед цих планових кроків є і непопулярні – призупинення нарахування та виплат деяких видів оплат та доплат, встановлення скороченого робочого тижня, зокрема, адміністративному апарату, не виробничим та збитковим підрозділам.

– По двом останнім питанням, які є найболючішими для працівників підприємства, ми разом з профспілками працювали з особливою уважністю, а подекуди і з індивідуальним підходом, – каже директор ДП «МТП «Чорноморськ»  Олександр Попов. – В результаті маємо компромісні рішення, на які погодилися і менеджмент, і профспілки, враховуючи існуючу кредитну заборгованість та надскладний фінансовий стан державного стивідора.

Олександр Попов також зазначив, що разом із профспілками було знайдено спільний знаменник у питанні терміну тривалості чотириденного графіку – такий режим роботи триватиме до 31 серпня і стосуватиметься лише адміністративно-управлінського персоналу, а також персоналу невиробничих підрозділів. В результаті втілення спільно напрацьованих кроків щодо виводу ДП «МТПЧ» із кризи, частину яких адміністрація підприємства почала втілювати ще наприкінці минулого року, вже на початку осені поточного року очікується позитивна динаміка.

– Я думаю, що ми почнемо планово повертати підприємство до нормальної роботи, а працівникам – повертати тимчасово відмінені доплати та шукати можливості для підвищення заробітної платні, – повідомив директор порту «Чорноморськ». Він ще раз наголосив, що позитивна динаміка можлива лише в разі чіткого виконання представленого плану і звернувся до представників профспілок та всього колективу з проханням поставитися до ситуації із розумінням, не звільнятися зі свого підприємства у скрутні часи, адже без кваліфікованих працівників державний стивідор не зможе працювати повноцінно.

Під час зустрічі присутні задавали багато питань, на які отримували відверті відповіді від лідерів профспілок та директора порту «Чорноморськ». Спілкування тривало більше двох годин і результатом стало майже одностайне голосування на підтримку плану дій менеджменту державного стивідора (проти проголосували лише 8 портовиків із більше 100 присутніх). Олександр Попов висловив вдячність лідерам профспілок та всьому колективу за розуміння, відвертість та підтримку у спільній справі відродження підприємства.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх