» » Олександр Попов зустрівся із колективом портофлоту
Информация к новости
  • Просмотров: 735
  • Не нравится
  • -1
  • Нравится
21-02-2020, 11:45

Олександр Попов зустрівся із колективом портофлоту

Категория: Новости

20 лютого директор ДП «МТП «Чорноморськ» Олександр Попов та лідери профспілкових організацій Сергій Бризгалов та Олександр Єпіфанов провели зустріч із колективом двох виробничих підрозділів підприємства – портового флоту, який очолює начальник Святослав Калугін та бази технічного обслуговування та ремонту флоту під керівництвом Тетяни Стешакової. Зустріч проходила в актовому залі плавмайстерні №2, де зібралося понад 70 портовиків цих підрозділів.

 

В першу чергу Олександр Попов детально розповів про те скрутне становище підприємства, до якого призвели неефективні, а подекуди і злочинні дії попереднього менеджмента державного стивідора. Проте, головним месенджем керівника стали не згадки про минуле, а прийняття теперішньої ситуації та пояснення портовикам тих необхідних кроків із виведення державного стивідора із фінансової кризи, без втілення яких буде неможливо уникнути банкротства підприємства.

 

– При цьому я взяв на себе персональну відповідальність за забезпечення збільшення доходної частини на потужностях, що залишилися, за збалансування видатків та доходів підприємства, а також і за прийняття непопулярних рішень в частині призупинення нарахування та виплат по деяким видам доплат, введення скороченого робочого тижня та оптимізації кадрів невиробничих підрозділів, – звернувся до присутніх Олександр Попов. – Я звертаюся до усіх вас із проханням підтримати підприємство та не залишати його у такий складний період, а особливо я прошу про це наших висококваліфікованих працівників, плавсклад, які вже написали заяви про звільнення – прошу, перегляньте ще раз свої рішення, адже без вашої допомоги та фаховості нам буде неможливо забезпечити «боротьбу за живучість» нашого державного підприємства.

 

Зі свого боку директор порту «Чорноморськ» взяв на себе зобов’язання перед колективом докласти максимум зусиль для залучення нових клієнтів та збільшення обсягу робіт для зазначених виробничих підрозділів БТОРФ та портофлот, адже саме вони мають великий потенціал бути найбільш прибутковими. Також Олександр Попов запевнив, що після успішного втілення всіх запланованих заходів щодо виведення ДП «МТП «Чорноморськ» із фінансової кризи спільними зусиллями профспілок та керівництва, зароблені кошти будуть повертатися працівникам у вигляді підвищення заробітних плат.

 

На зустрічі портовики задавали багато питань, на які відповідали в тому числі і лідери профспілок Сергій Бризгалов, та Олександр Єпіфанов. В цілому, діалог видався досить відвертим.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх