» » Олександр Попов звільнив першого заступника директора порту
Информация к новости
  • Просмотров: 2 547
  • Не нравится
  • +1
  • Нравится
28-02-2020, 14:48

Олександр Попов звільнив першого заступника директора порту

Категория: Новости

Кадрова служба Чорноморського порту продовжує боротьбу із порушниками трудової дисципліни, а почала її із самої «верхівки». Результатом стало звільненя першого заступника директора ДП «МТП «Чорноморськ» Сергія Анатолійовича Сєчкіна. Про це сказано у наказі № 64, який 26 лютого підписав директор підприємства Олександр Миколайович Попов.

Підставою для такого рішення стало систематичне порушення останнім правил внутрішнього трудового розпорядку.

Як встановлено комісією у складі працівників порту, Сєчкіним Сергієм Анатолійовичем були допущені прогули, тобто працівник був відсутній на роботі без поважних причини та без відповідного рішення роботодавця протягом більш ніж два місяці. Під час роботи комісії були складені відповідні акти.

Відповідно до ч.1 ст.147 КЗпП України та п.2 Розділу 8 Правил внутрішнього трудового розпорядку, за порушення трудової дисципліни до працівника може бути застосовано тільки один із заходів стягнення – догана або звільнення. Також, відповідно до п.4 ч.1 ст.40 КЗпП України, трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані власником або уповноваженим  ним органом лише у випадках прогулу, у тому числі відсутності на роботі більше трьох годин протягом робочого дня без поважних причин.

Тому, враховуючи систематичність  грубого порушення норм трудового законодавства, допущеного Сєчкіним Сергієм  Анатолійовичем, у керівника ДП «МТП «Чорноморськ» Олександра Попова були правові підстави для притягнення останнього до дисциплінарної відповідальності та для розірвання з ним трудового договору з ініціативи уповноваженого органу.

Нагадаємо, наказом від 30 вересня 2019 року міністр інфраструктури України Владислав Криклій звільнив директора ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» Сергія Анатолійовича Сєчкіна, оскільки, як зазначено в документі, діяльність цього керівника визнана такою, що не відповідає вимогам ефективного менеджменту підприємств портової галузі.

 

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх