» » Пором «Greifswald» привіз українців додому
Информация к новости
  • Просмотров: 661
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
21-03-2020, 16:38

Пором «Greifswald» привіз українців додому

Категория: Новости

Сьогодні, 21 березня, о 7-й ранку у Чорноморськ із Батумі (Аджарія) прибув вантажно-пасажирський пором «Greifswald», на борту якого було 118 людей, з яких 115 – громадяни України, 2 – громадяни Грузії та 1 – з Туркменістану.

 

За словами директора ДП «МТП «Чорноморськ» Олександра Попова, на терміналі все було готово для прийняття судна в умовах втілення протиепідемічних заходів.

 

– По-перше, ми маємо план дій на підставі «Національного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої распіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019-nCoV, на 2020 рік», згідно якого працюємо в умовах карантину, – каже Олександр Попов. – Ми керуємось настановами ДУ «Лабораторний центр МОЗ України на водному транспорті», на всіх прохідних облаштували дезбар’єри. Крім того, згідно спеціального пропускного режиму, який діє на період карантину, члени екіпажів іноземних суден не мають права виходити за їх межі. Для забезпечення порядку та тримання ситуації під контролем, на терміналі у посиленому складі знаходилися підрозділи відділу прикордонної служби «Чорноморськ», чергували представники Нацполіції.

 

Переш ніж дозволити пасажирам зійти з порому, на його борт піднялася група із працівників санітарно-карантинних підрозділів ДП «МТП «Чорноморськ» та рибного порту, яку очолив завідувач санітарно-карантинного відділу у ДП «МТП «Чорноморськ» Олег Бахмуцан. Контролював увесь процес головний державний санітарний лікар на водному транспорті Микола Голубятников. Олег Бахмуцан розповів, що в середині порому була облаштована спеціальна каюта, в яку за списками викликалися пасажири для проведення температурного скринінгу та заповнення рекомендованих МОЗом анкет, в яких люди повинні були відповісти на запитання про те, де вони були, чи не відвідували країн Європи і куди прямують, а також надати свої контакти.

 

– 118 пасажирів «Грейфсвальда» ми перевірили за дві години і з’ясували, що у жодного немає температури, – каже Олег Бахмуцан. – Також, згідно анкетних даних пасажирів, жоден із них за період відсутності в Україні не відвідував країн Європи. Після перевірки першими пором залишили піші пасажири (прибули в Україну без власного чи робочого транспорту), які проходили паспортний контроль у прикордонників вже за межами порому. Далі вони по 10 чоловік сідали у автобус, наданий для зручності адміністрацією ДП «МТП «Чорноморськ», який вивозив людей за межі поромного комплексу.

 

Наступний рейс із громадянами України, які повертаються додому з-за кордону, очікується вже завтра, 22 березня – пором Kaunas забере ще одну групу українців зі столиці Аджарії. Ті, хто повертається із Туреччини, прибудуть до Чорноморська із порту Карасу на поромі Vilnius.

 

Нагадаємо, 6 березня на спеціалізованому поромному комплексі відбувались навчання під час яких відпрацьовувався план дій та заходiв у зв'язку з можливiстю завезення коронавірусної iнфекцii в Україну через мiжнароднi морськi порти екiпажами та пасажирами суден, що здiйснюють мiжнароднi рейси. Того дня навчання проходили саме на борту вантажно-пасажирського порому «Greifswald».

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх