» » Портофлот ДП «МТП «Чорноморськ» збільшує кількість швартових робіт
Информация к новости
  • Просмотров: 519
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
21-03-2020, 19:54

Портофлот ДП «МТП «Чорноморськ» збільшує кількість швартових робіт

Категория: Новости

Буксирні послуги, які надає ДП «МТП «Чорноморськ», є одними із найбільш прибуткових видів послуг, які можуть підтримати державного стивідора у скрутні фінансові часи.

 

Так, за дві доби (18-19 березня та 20-21 березня) силами Портофлоту було виконано 7 із 9 та 11 із 12 можливих швартових робіт. Керівництво ДП «МТП «Чорноморськ» вдячне портовим операторам та відповідальним судовим агентам, які прийняли рішення підтримати державне підприємство, надавши перевагу саме його буксирам.

 

Варто зазначити, що у той час, коли держава відчуває дефіцит коштів у боротьбі проти розповсюдження коронавірусу (відсутність масок, захисних костюмів, апаратів вентиляції легенів та інших необхідних медичних засобів та обладнання), ДП «МТП «Чорноморськ» лише за два останніх місяці відрахувало до місцевого та державного бюджетів 69,2 мільйони гривень. Таким чином, підтримуючи державного стивідора, портові оператори та судові агенти допомагають державі у боротьбі із безпрецендентними викликами.

 

Портофлот і надалі буде якісно виконувати свої обов’язки, не дивлячись на суттєві обмеження, які почали діяти в країні з моменту введення карантину. Адже портовий флот ДП «МТП «Чорноморськ», окрім своєї першочергової задачі із забезпечення безпеки мореплавства в акваторіях, ще є невід’ємною частиною глобальної міжнародної судоходної галузі, яка у свою чергу, забезпечує доставку життєво важливих товарів, включаючи медикаменти та продовольство.

 

ДОВІДКА: У 2019 році доля виконаних робіт портового флоту держкомпанії в акваторії Чорноморська суттєво знизилася – із загальної кількості судозаходів, що склала 1632, портофлот ДП МТП «Чорноморськ» виконав лише 43% швартових робіт.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх