» » Поромний комплекс ДП «МТП «Чорноморськ» прийняв пором «Вільнюс», який прибув із Туреччини
Информация к новости
  • Просмотров: 853
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
23-03-2020, 10:42

Поромний комплекс ДП «МТП «Чорноморськ» прийняв пором «Вільнюс», який прибув із Туреччини

Категория: Новости

22 березня, близько 17-ї години, на 26-й причал спеціалізованого поромного комплексу (5-й термінал ДП «МТП «Чорноморськ») прибув вантажно-пасажирський пором «Вільнюс», на якому в Україну із турецького Карасу прибули більше 100 пасажирів. Більшість із них – громадяни України, які повернулися додому із туристичних подорожей та ділових поїздок.

 

Процедура перевірки пасажирів була такою ж, як і на поромі «Грейфсвальд» – одразу після швартовки на борт судна піднялася група із працівників санітарно-карантинних підрозділів ДП «МТП «Чорноморськ» та рибного порту, яку очолив завідувач санітарно-карантинного відділу порту «Чорноморськ» ДУ «Лабораторний центр МОЗ України на водному транспорті» Олег Бахмуцан. За його словами, цього разу групі із чотирьох чоловік знадобилося значно більше часу для обстеження пасажирів порому.

 

– Сьогодні ми працювали 4 години (вчора лише 2), – каже Олег Бахмуцан. – Причина у тому, що із 21 березня постановою №2 головного державного санітарного лікаря на водному транспорті Миколи Голубятникова введена нова форма опитувального листа – «інформована згода на проведення протиепідемічних або профілактичних заходів». Кожен пасажир мав ознайомитись із текстом цієї згоди, надати свої особисті дані та контакти і підписати цей документ. Своїм підписом людина зобов’язується, повернувшись додому, самоізолюватися на 14 днів і ні з ким не контактувати, а в разі появи симптомів, викликати сімейного лікаря додому. Усі зібрані дані ми зобов’язані передати Нацполіції та СБУ для подальшого контролю за цими людьми за місцем їх проживання. Ці дані також передаються лабораторним територіальним центрам.

 

За інформацією санітарно-карантинної групи, серед пасажирів, які прибули сьогодні в Україну, є люди, які відвідували інші країни, зокрема Тайланд, США, Чехію. У кожного з них лікарі відібрали мазки із носоглотки для подальшої передачі на аналіз. Підозрілих симптомів у жодного із пасажирів не виявлено.

 

Для запобігання можливого поширення інфекції всі працівники поромного комплексу ДП «МТП «Чорноморськ», прикордонники відділу прикордонної служби «Чорноморськ» під час безпосереднього контакту з пасажирами (проходження паспортного контролю) перебували у захисних масках та рукавичках. Перевезення пасажирів від порому за межі терміналу відбувалося автобусом, наданим ДП «МТП «Чорноморськ», відповідно до вимог перевезення людей в умовах карантину – не більше 10 чоловік.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх