» » Адміністрація ДП «МТП «Чорноморськ» залучила новий вантажопотік
Информация к новости
  • Просмотров: 615
  • Не нравится
  • +1
  • Нравится
4-04-2020, 12:28

Адміністрація ДП «МТП «Чорноморськ» залучила новий вантажопотік

Категория: Новости

У п’ятницю, 3 квітня, 1-й термінал ДП «МТП «Чорноморськ» прийняв перший маршрут залізничного вантажного потягу (55 вагонів) на вивантаження залізо-рудного концентрату (ЗРК). Відповідний договір був заключений між державним стивідором та компанією-відправником, яка доставила вантаж із Кривого Рогу.

 

За словами головного диспетчера ДП «МТП «Чорноморськ» Олександра Патрика, в цілому очікується 20 маршрутів загальним об’ємом вантажу 75 тисяч тон.

 

– Це означає, що найближчі два тижні 1 термінал працюватиме у напруженому режимі, – каже Олександр Патрик. – Адже маршрути прибуватимуть щодня і, навіть, по два на добу. Наприкінці квітня ми очікуємо судна типу «panamax», які заберуть цей вантаж. Ми будемо завантажувати судна у грейферному режимі, без підвозу. До речі, останній раз вантаж ЗРК заходив на підприємство більше чотирьох років тому.

 

Враховуючи важкий фінансовий стан підприємства, а також складну ситуацію в цілому в країні, поява нового вантажопотоку має важливе значення для державного стивідора.

 

– Я думаю, кожному зрозуміло, що наявність вантажів – це заробіток для підприємства та для наших працівників, – каже директор ДП «МТП «Чорноморськ» Олександр Попов. – Тому, ми вдячні клієнтам, які обрали саме наші послуги і запрошуємо всіх існуючих та нових партнерів до подальшої плідної співпраці з клієнтоорієнтованим державним стивідором.

 

Олександр Попов також відзначив, що фрахтувальник буде використовувати буксири та швартові послуги саме ДП «МТП «Чорноморськ».

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх