» » Карантин – не завада дбайливому ставленню до довкілля
Информация к новости
  • Просмотров: 157
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
20-04-2020, 20:16

Карантин – не завада дбайливому ставленню до довкілля

Категория: Новости

День довкілля в Україні відзначають кожну третю суботу квітня. Відповідний Указ Президента України № 855/98 був виданий у 1998 році. Цьогоріч День навколишнього середовища відзначався 18 квітня.

 

Для ДП «МТП «Чорноморськ» День довкілля має особливе значення, адже так чи інакше, щоденна робота такого великого підприємства має свій вплив на навколишнє середовище. За словами начальника служби охорони навколишнього середовища Лілії Нікуліної, з метою мінімізації негативних впливів, менеджмент державного стивідора приділяє особливу увагу цьому питанню.

 

– Крім того, що на території кожного підрозділу щодня проводиться робота з підтримки чистоти та недопущення будь-яких забруднень, ми щороку проводимо Тиждень охорони навколишнього середовища, – каже Лілія Нікуліна. – В цьому році він також був запланований, відповідно до наказу директора ДП «МТП «Чорноморськ» Олександра Попова від 5 березня 2020 року та мав пройти з 13 по 17 квітня. Однак, повноцінно відпрацювати цей Тиждень нам завадила всесвітня епідемія COVID-19.

 

Однак, тимчасові перешкоди у вигляді карантину не змінили планів колективу ДП «МТП «Чорноморськ» реалізувати заплановані раніше заходи, серед яких санітарна очистка та впорядкування територій (проводиться регулярно), їх благоустрій, створення нових та впорядкування існуючих квітників та газонів, висадка саджанців дерев та кущів на окремо відведених ділянках (восени або наступної весни залежно від виду рослини). Що стосується виробничої сфери, то тут у планах провести роботи по зачищенню зливової каналізації, водозбірних колодязів, провести зачистку повітроводів та бункерів газоочисних установок (ГОУ) від вловленого пилу, провести заходи щодо раціонального використання води, посилити контроль за технічним станом транспортних засобів та іншої техніки тощо.

 

Екологи ДП «МТП «Чорноморськ» нагадують, що День довкілля – це привід нагади всім і кожному, що людина є творінням і одночасно творцем свого довкілля, яке, у свою чергу, забезпечує існування людей і надає їм можливості для інтелектуального, морального, соціального і духовного розвитку. Це привід ще раз нагадати людям про необхідність підвищення рівня їх свідомості в питаннях збереження навколишнього середовища.

 

Тому, шановні колеги та земляки, кожен з вас може зробити свій внесок у покращення стану навколишнього середовища та для особистого комфортного існування привести в порядок присадибні ділянки і висаджувати на них різні рослини, прибирати сухостій і сміття.

 

Збережімо нашу планету – наш спільний дім!

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх