» » Порт «Чорноморськ» прийняв судно типу «сapesize» для завантаження ЗРК
Информация к новости
  • Просмотров: 744
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
30-04-2020, 14:39

Порт «Чорноморськ» прийняв судно типу «сapesize» для завантаження ЗРК

Категория: Новости

Сьогодні, 30 квітня, на першому причалі ДП «МТП «Чорноморськ» пришвартувалося судно типу «сapesize» CAPE TRADER, довжиною 290,5 мерів та шириною 45 метрів, має осадку 9,2 метри. Дедвейт цього судна становить 169 тисяч 237 тон. Балкер ходить під прапором Кіпру, до Чорноморська прибув із Бахрейну.

 

За словами головного диспетчера ДП «МТП «Чорноморськ» Олександра Патрика, силами працівників першого терміналу почалася обробка судна. 

 

– CAPE TRADER завантажують залізо-рудним концентратом (ЗРК), який ДП "МТП "Чорноморськ" з початку квітня накопичує залізничним транспортом із Кривого Рогу. – каже Олександр Патрик. – Протягом приблизно п’яти діб наші працівники завантажать на борт судна 78 тисяч тон ЗРК. Роботи будуть проводитися трьома перевантажувачами у грейферному режимі.

 

До речі, швартування «сapesize» CAPE TRADER проводилося буксирами портового флоту «Капітан Незавітін» та «Станіслав Стребко» та швартовою бригадою державного стивідора. Після закінчення завантаження балкера, він відправиться у порт «Южний» на глибоководні причали 5 і 6 для завантаження до повної вантажомісткості.

 

Директор ДП «МТП «Чорноморськ» Олександр Попов відзначив ефективну взаємодію державного стивідора із Чорноморською філією ДП «АМПУ», ПАТ «Укрзалізниця» та капітанією порту «Чорноморськ».

 

– Це важлива подія для державного стивідора і я щиро вдячний керівникам цих компаній та капітанїі порту за злагоджену роботу, – каже Олександр Попов. – Завдяки такій ефективній взаємодії державний стивідор забезпечений вантажами, а працівники – роботою.

 

Нагадаємо, 3 квітня 1-й термінал ДП «МТП «Чорноморськ» прийняв перший маршрут залізничного вантажного потягу (55 вагонів) на вивантаження залізо-рудного концентрату (ЗРК). CAPE TRADER – перше судно, яке починає відвантаження цього вантажу із подальшою доставкою його за місцем призначення. Після того, як цей балкер залишить порт «Чорноморськ», очікується захід наступного судна в кінці травня для відвантаження на нього чергової партії ЗРК.

 

Державна стивідорна компанія запрошує існуючих та нових клієнтів для сервісної роботи!

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх