» » У МІНІСТЕРСТВІ ІНФРАСТРУКТУРИ ЗАТВЕРДИЛИ ФІНАНСОВИЙ ПЛАН ДП «МТП «ЧОРНОМОРСЬК» НА 2020 РІК
Информация к новости
  • Просмотров: 589
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
12-05-2020, 19:27

У МІНІСТЕРСТВІ ІНФРАСТРУКТУРИ ЗАТВЕРДИЛИ ФІНАНСОВИЙ ПЛАН ДП «МТП «ЧОРНОМОРСЬК» НА 2020 РІК

Категория: Новости

Фінансовим планом підприємства на 2020 рік передбачено позитивний фінансовий результат, який порт планує забезпечити за рахунок виробничої діяльності структурних підрозділів – портового флоту, поромного комплексу, вантажного терміналу №1, контейнерного терміналу, сіркового комплексу, а також завдяки доходам, отриманим від оренди майна. Формування планових показників здійснено з урахуванням Стратегічного плану розвитку ДП «МТП «Чорноморськ» на середньострокову перспективу 2020-2024 роки та Інвестиційного плану на період до 2024 року.

 

Загальні доходи підприємства заплановані на рівні 1 223,7 млн грн., що більше звітного періоду за 2019 рік на 139,2 млн.грн. У той же час, загальні планові витрати у поточному році знижено у порівнянні з минулим звітним періодом на 42,1 млн грн., у тому числі за рахунок зменшення планових витрат щодо собівартості послуг та витрат на закупівлю та використання ТМЦ.

 

Затвердженим фінансовим планом державного стивідора також передбачені капітальні інвестиції на загальну суму 72,2 млн.грн., в тому числі заплановані витрати на модернізацію, дообладнання та реконструкцію основних засобів (проведення регламентних ремонтів буксирів портового флоту, на технічне переоснащення внутрішніх систем енергозабезпечення тощо, на придбання основних засобів і нематеріальних активів та розробку проектно-кошторисної документації.

 

Керівництвом підприємства спільно з представниками профспілкових організацій  розроблено, а державним стивідором запроваджується план антикризових заходів, одним із першочергових завдань якого, поряд із безпосереднім підвищенням операційної ефективності діяльності, підвищенням доходності існуючих та залученням нових вантажопотоків, оптимізацією витрат – є вивільнення від непрофільних активів шляхом здійснення процедури передачі, списання, продажу (замортизованих об’єктів, гуртожитків, об’єктів соціальної сфери).

 

Державним підприємством «Морський торговельний порт «Чорноморськ» на 2020 рік заплановано до сплати обов'язкових платежів до бюджетів усіх рівнів та єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у сумі 415,8 млн.грн., що на 15,4 млн.грн. більше фактичного показника 2019 року.

 

Нагадуємо, що 2019-й рік державний стивідор «Морський торговельний порт «Чорноморськ» завершив з негативним фінансовим результатом – збитки за минулий рік склали мінус 176 млн.грн.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх