» » Державний стивідор «Чорноморськ» залучив новий вантажопотік
Информация к новости
  • Просмотров: 507
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
25-05-2020, 18:55

Державний стивідор «Чорноморськ» залучив новий вантажопотік

Категория: Новости

22 травня о 22.00 ДП «МТП «Чорноморськ» прийняв новий вантаж – на перший вантажний район зайшов перший залізничний вантажний потяг (30 напіввагонів) на вивантаження залізорудних окатишів. Відповідний договір був укладений в квітні між державною стивідорною компанією та генеральним експедитором, великим гравцем на ринку навалювальних вантажів.

За словами директора ДП «МТП «Чорноморськ» Олександра Попова, на червень місяць заплановано подача вагонів у кількості 1450 одиниць, що надасть можливість збільшити обсяг перевалки першого вантажного району.
– Сьогодні зайшов лише перший із двадцяти п’яти маршрутів з окатишем, – інформує Олександр Попов. – Протягом наступних декількох тижнів ми щодня прийматимемо вагони. Після повного накопичення, в середині червня, ми очікуємо вантажне судно типу Capesize, яке буде навантажено до максимальній осадки 14 м.

Вивантаження залізорудних окатишів буде здійснюватись у грейферному режимі.

– На сьогоднішній час, перший вантажний термінал є лідером з перевалки вантажів, – підкреслює директор держстивідора Олександр Попов. – Але метою є збільшення обсягів перевалки на першому вантажному районі до 300,0 тис. т на місяць. Для цього необхідно обробляти, принаймні при існуючій технології, більш ніж три залізничних маршрути на добу. При злагодженій взаємодії залізничної станції «Чорноморськ» та митниці,  ДП «МТП «Чорноморськ» має досвід з обробки понад 160 вагонів на добу.

Виконання нашими «суміжниками» філією ДП «Адміністрація морських портів України» у порту Чорноморськ зобов’язань з проведення днопоглиблювальних робіт біля причалів №№1,2 та проведення своєчасної реконструкції зазначених причалів, передбачених Планом розвитку морського порту Іллічівськ (Чорноморськ) на коротко- (до 2018 р.), середньо-(до 2023 р.) та довгострокову (до 2038 р.) перспективу, надасть можливість збільшити перевалку вантажів через перший вантажний район до 5,0 млн. тонн.

 

Довідка: Залізорудні окатиші – рудний матеріал, що отримується з дрібної (пилоподібної) руди і тонкоподрібнених концентратів шляхом грудкування і зміцнення випалом або безвипаловим методом. Доменні окатиші з вмістом заліза не менше 62% використовуються для виробництва чавуну в доменних печах. Окатиші під металізацію із дозбагаченого концентрату мають вміст заліза не менше 66% і використовуються насамперед для виробництва заліза прямого відновлення (DRI, HBI).

Виробляються із залізорудного концентрату шляхом огрудкування і подальшого спікання, застосовуються як сировина в доменному виробництві.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх