» » Пошук рішень з відновлення роботи 2-го терміналу порту
Информация к новости
  • Просмотров: 1 167
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
2-06-2020, 19:28

Пошук рішень з відновлення роботи 2-го терміналу порту

Категория: Новости

 Працівники ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» знову намагаються звернути увагу до проблеми невиплати заробітної плати менеджментом компанії-орендатора, яка протягом восьми місяців не виконує своїх зобов’язань згідно договору оренди від 13.06.2018 року одного з найбільших у минулому підрозділів ДП «МТП «Чорноморськ» - 2-го терміналу порту. За останні два тижні працівники приватної стивідорної компанії проводять протестні акції, з метою повернення боргів та реакції правоохоронних органів, Державної служби України з питань праці до вирішення проблемного питання.

 Сьогодні протестуючими були заблоковані основні в’їзди до території порту, внаслідок чого частина працівників державного стивідора ДП «МТП «Чорноморськ» найбільшого портового оператора в порту Чорноморськ, техніка та вагони з вантажем були заблоковані в різних частинах основної виробничої території. Тому слід зауважити, що важливо при організації захисту своїх інтересів працівниками приватної компанії додержуватись законодавства та не порушувати прав інших господарюючих суб’єктів та їх трудових колективів.

 Керівництво ДП «МТП «Чорноморськ» вживає заходів для поліпшення ситуації, яка склалася з боргами перед працівниками компанії орендаря та власними боргами.

 Так, ДП «МТП «Чорноморськ» було залучено додатковий вантажопотік навалювального вантажу, експортна вогнетривка глина, що вже надійшов у піввагонах до порту та після обробки буде відвантажений напрямком на Іспанію. При проведенні переговорів з представниками Чорноморської філії ДП «АМПУ», представниками профспілок МП «Чорноморськ» та представниками компанії-вантажовласника, було прийнято рішення підтримати портовиків - працівників приватної компанії та задіяти складські пустуючі орендовані площі підприємства для зберігання вантажу. Таким чином, планувалось спрямувати до 300 000 грн. за кожну партію обробленого вантажу на покриття заробітної платні працівникам ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн», та 245 000 грн. на оплату платежу договору доступу портового оператора до причалу № 7 Чорноморської філії ДП «АМПУ».

 01 та 02 червня Олександр Попов, керівник державного стивідора ДП «МТП «Чорноморськ», зазначену інформацію довів до відома трудового колективу ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» але на сьогоднішній час працівниками не прийнято позитивного рішення. Тому, ДП «МТП «Чорноморськ» було вимушено спрямувати вагони з експортним вантажем, що понад 2-ох діб були заблоковані на залізничних коліях на території порту, на інші складські площі.

 Як зазначалось раніше, керівництво ДП «МТП «Чорноморськ» обурено бездіяльністю власників та менеджменту компанії орендаря по виконанню своїх зобов’язань перед своїми працівниками (сума боргу заробітної платні складає більше 15 млн. грн.) та тим фактом, що понад 180 портовиків приватна компанія залишила напризволяще. Нагадуємо, що борг перед ДП «МТП «Чорноморськ» у компанії ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» складає вже 47,2 млн.грн., при значної нестачі оборотних коштів у самому державному стивідорі.

 Протягом всього періоду службою правового та претензійного забезпечення ДП «МТП «Чорноморськ» реалізуються основні заходи з повернення боргів у порядку судового провадження. Так за заявами адміністрації державного підприємства було відкрито сім виконавчих проваджень, а в квітні 2020 повернено частину рухомого майна (5 портальних кранів). 02.06.2020 року ДП «МТП «Чорноморськ» подано до суду заяву про грошові вимоги в справі про банкрутство на суму 49 млн. грн. З метою щонайшвидшого захисту прав та законних інтересів ДП «МТП «Чорноморськ», всіх осіб, що зазнали втрат та збитків від ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн». 27.02.2020р. Державне підприємство "Морський торговельний порт "Чорноморськ" звернулося до Господарського суду Одеської області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» з вимогою розірвати договір №18/208-о/д оренди нерухомого майна, що належить до державної власності від 13.06.2018 р., укладений між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Одеській та Товариством з обмеженою відповідальністю "Європіан Агро Інвестмент юкрейн" та зобов`язати Товариство з обмеженою відповідальністю "Європіан Агро Інвестмент Юкрейн" повернути Державному підприємству "Морський торговельний порт "Чорноморськ" нерухоме майно загальною площею 113106,50 кв.м. Розгляд справи на наступному судовому засіданні відбудеться на 24.06.2020 року.

 Також ще раз наголошуємо, що спільні зусилля Міністерства інфраструктури України, менеджменту ДП «МТП «Чорноморськ» направлені на пошук потенційних інвесторів, що зможуть прийняти на себе зобов’язання з погашення боргів перед працівниками ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» та кредиторами.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх