» » Всесвітній День охорони довкілля
Информация к новости
  • Просмотров: 87
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
5-06-2020, 17:18

Всесвітній День охорони довкілля

Категория: Новости

Всесвітній день охорони довкілля – міжнародний день, що відзначається щорічно 5 червня. Це свято спонукає привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.

 

Святкування розраховане на те, щоб додати людський фактор у питання охорони довкілля, надати світу можливість активно сприяти стійкому та сталому розвитку, сприяти розумінню, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади, а також роз'яснити користь партнерських відносин, щоб всі країни було більш безпечне та благополучне майбутнє.

 

Історія свята розпочалась 11 травня 1971 року, коли генеральному секретарю ООН надійшло звернення, яке підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв'язку із забрудненням довкілля: «Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами».

 

У 1972 році у Стокгольмі відбулася Всесвітня конференція із захисту довкілля, на якій були присутні повноважні представники 113 держав. Учасники конференції ухвалили рішення щодо щорічного проведення Всесвітнього дня охорони довкілля 5 червня.

 

Також, була заснована нова організація в системі ООН – Програма ООН по навколишньому середовищу, під егідою якої з тих пір щорічно відзначається всім світовим співтовариством День охорони довкілля.

 

Всесвітній день навколишнього середовища відзначається по-різному, у тому числі вуличними мітингами, велопробігами, "зеленими" концертами, конкурсами творів і плакатів у школах, посадкою дерев, кампаніями по утилізації відходів і прибиранню території, тощо.

 

Кожен для себе повинен знайти шляхи, для покращання навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

 

За інформацією відділу охорони навколишнього середовища

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх