» » Звернення керівництва ДП «МТП «Чорноморськ» до міського голови Чорноморська та депутатських фракцій міської ради щодо передачі трьох гуртожитків на баланс Чорноморської територіальної громади
Информация к новости
  • Просмотров: 1 865
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
11-06-2020, 15:11

Звернення керівництва ДП «МТП «Чорноморськ» до міського голови Чорноморська та депутатських фракцій міської ради щодо передачі трьох гуртожитків на баланс Чорноморської територіальної громади

Категория: Новости

Звернення до міського голови

Хмельнюка В.Я.

 

голови фракції партії Блок Петра Порошенко «Солідарність»

Бузько Ю.І.

 

голови фракції партії «Відродження»

Левченко А.Г.

 

голови фракції територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок»

Дуднікова М.Ю.

 

голови фракції політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ»

Сміренського І.В.

 

голови фракції Чорноморська міська організація Молодіжної партії України

Червачова С.М.

 

голови фракції ПП «Опозиційний блок – партія миру і розвитку»

Шлапака О.П.

 

голови фракції політичної партії ВО «Батьківщина»

Бугайчука В.В.

 

 

Шановні депутатські фракції, шановна громадо!

 

До вас звертається трудовий колектив державного підприємства «Морський торговельний порт «Чорноморськ», який історично є містоутворюючим підприємством Чорноморська. Протягом багатьох років ДП «МТП «Чорноморськ» бере активну участь у житті міста та чорноморців. За 2019 рік ДП «МТП «Чорноморськ» перерахував податків та зборів до місцевого бюджету в сумі понад 146,9 млн. грн.

 

Основною функцією ДП «МТП «Чорноморськ» є здійснення перевалки та зберігання вантажів. В умовах жорстокої конкуренції на ринку із надання стивідорних послуг ДП «МТП «Чорноморськ» реалізує відповідні заходи з утримання існуючих та залучення нових вантажопотоків, що дасть можливість своєчасно виплачувати заробітну платню працівникам ДП «МТП «Чорноморськ» – мешканцям міста, а також збільшити відрахування платежів та зборів до місцевого бюджету, особливо в умовах важкого фінансового стану підприємства.

 

Однак, є чинники, які стримують розвиток ДП «МТП «Чорнморськ» на сучасному ринку із надання портових послуг. Так, на сьогоднішній день на балансі ДП «МТП «Чорноморськ» перебувають об’єкти житлового фонду – гуртожитки (гуртожиток № 1, за адресою: м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 16; гуртожиток № 3, за адресою: м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 4-А; гуртожиток № 5, за адресою: м. Чорноморськ, вул. Паркова, 20-А). ДП «МТП «Чорноморськ» залишилося єдиним серед державних стивідорних компаній, у якого на балансі утримується житловий фонд. Вирішення питань з утримання житлового фонду, а саме гуртожитків, у належному стані відволікає державного стивідора від виконання своєї основної функції – перевалки та зберігання вантажів.  

 

Починаючи з 2011 року листом від 03.11.2011 № 9483/16/10-11 Міністерство інфраструктури України висловило відсутність заперечень щодо передачі підприємством об’єктів соціальної сфери, а також гуртожитків з балансу підприємства на баланс територіальної громади міста. Листом від 11.08.2017 року № 1-012-1680 виконавчий комітет Чорноморської міської ради визначив перелік документів, необхідних для можливості розгляду порушеного питання та підготовки проекту рішення Чорноморської міської ради. Враховуючи термін отримання дозволу на передачу гуртожитків на баланс територіальної громади, а також відповідно до пункту 1 статті 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та «Концепції загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2019-2021 роки», затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України» від  22.08.2018 року № 578-р, керівництво ДП «МТП «Чорноморськ» звернулось із листом на адресу Міністерства інфраструктури України від 18.02.2020 № 187/12.5-17 як уповноваженого органу управління із клопотанням надати попередню згоду на передачу Чорноморській територіальній громаді об’єктів соціальної сфери, а саме гуртожитків. Листом від 27.02.2020  року № 2778/16/10-20 Міністерство інфраструктури України погодило передачу гуртожитків територіальній громаді. Також було видано наказ директора ДП «МТП «Чорноморськ» від 19.03.2020 № 67-Аг «Про призначення комісії щодо передачі гуртожитків порту», про що листом ДП «МТП «Чорноморськ» від 19.03.2020 № 03/12-13 на адресу Чорноморської міської ради було повідомлено. Фінансовим планом ДП «МТП «Чорноморськ» на 2020 рік, затвердженим міністром інфраструктури України від 07.05.2020,  передбачено фінансування проведення капітального ремонту зазначених об’єктів. Проект відповідного рішення вже розміщено на сайті Чорноморської міської ради, що демонструє повну взаємодію керівництва ДП «МТП «Чорноморськ» та міської влади у спільному вирішенні проблемних питань для мешканців міста Чорноморськ.

 

Хочемо завірити вас, шановні панове, що передача непрофільних активів з балансу ДП «МТП «Чорноморськ» на баланс Чорноморської територіальної громади є також кроком назустріч працівникам порту, які багато років мешкають у зазначених гуртожитках на умовах тимчасового проживання – це дасть їм можливість приватизувати кімнати, в яких вони проживають.

 

Процедура передачі гуртожитків є довготривалою та кропіткою, тому просимо розглянути питання на наступному пленарному засіданні постійної депутатської комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності та винести рішення на розгляд сесії Чорноморської міської ради про надання згоди на прийняття об’єктів права державної власності – трьох гуртожитків (за адресою: м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 16; за адресою: м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 4-А; за адресою: м. Чорноморськ, вул. Паркова, 20-А), які перебувають на балансі державного підприємства  «Морський торговельний порт «Чорноморськ» до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області.

 

Також колектив ДП «МТП «Чорноморськ» сподівається на порозуміння депутатських фракцій та на те, що питання буде розглядатися з точки зору надання допомоги мешканцям гуртожитків в отриманні житла у постійне користування.

 

Враховуючи вищевикладене, просимо вас, шановні панове, також підтримати позицію керівництва ДП «МТП «Чорноморськ» та надати можливість громадянам реалізувати їхнє конституційне право на отримання житла шляхом його приватизації.

          

З повагою, від імені трудового колективу ДП «МТП «Чорноморськ»,

в.о. директора Попов О.М.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх