» » Обмін досвідом та умови для співпраці двох найбільших державних стивідорів
Информация к новости
  • Просмотров: 331
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
17-06-2020, 18:31

Обмін досвідом та умови для співпраці двох найбільших державних стивідорів

Категория: Новости

В середині червня технічна група у складі керівників та спеціалістів  МТП Чорноморськ здійснили робочий візит до МТП Південний. Метою візиту працівників МТП Чорноморськ було ознайомлення з досвідом фахівців МТП Південний з прискореною обробкою піввагонів за допомогою вагоноопрокидувача , технологією розміщення та перевантажування навалювальних вантажів за схемою склад-судно на спеціалізованих  складах державного стивідора порту Південий. При розвантажені залізничних потягів з використанням вагоноопрокидувача вагони заганяють на спеціальну платформу всередині ротора і надійно фіксують . Після цього конструкція повертається навколо поздовжньої осі так, щоб він перекинувся. Порожній вагон опускають назад у вертикальне положення. Висипаючись, вантаж потрапляє в приймальний бункер і далі транспортером подається до причальних складів.

Накопичений досвід МТП «Південний» з обробки масових  вантажів ГОКів та металургійних заводів, що надходять в порт залізничним транспортом, підтверджує ефективність механізації та автоматизації обробки  вагонів, оскільки такий спосіб вивантаження надає можливість приймати більше 10 з/д маршрутів за добу та знижує собівартість стивідорних послуг.

«Звичайно така модернізація  процесів обробки вантажів потребує значних капітальних витрат зі сторони ДП «МТП «Чорноморськ» але забезпечення підвищення обсягів вантажопереробки з меншою собівартістю обґрунтовано та враховується при розробці проекту та строків його окупності. Також держаний стивідор має інвестувати у виробництво і для цього є внутрішні ресурси, адже наприклад утримання об’єктів соціальної сфери та  фонд оплати праці по ним у 2019 році разом склали 43,3 млн. грн.»  –  зазначив директор ДП «МТП «Чорноморськ» Попов О.М.      

З квітня 2020 р. портовики МТП Чорноморськ та МТП Південний мають досвід зі спільної дообробки суден  типу Capesize, при здійсненні суднозаходів у два порти для навантаження експортних та транзитних партій навалювальних масових вантажів. Для цього провадиться велика спільна робота двох стивідорів від своєчасного накопичення та готовності партій вантажу кратній ємності трюмів, що завантажуються в кожному із портів,  та відповідного безпечного розміщення на судні вантажу при підготовці карго планів, до планування та виконання інтенсивності робіт для своєчасного попадання в «вікно» в сусідньому порту, адже після навантаження в Чорноморську до 14 м судно прямує на 5,6  причали порту  Південний для дозавантаження до повної вантажомісткості на осадку 18,5 м.

Використання логістики з дозавантаженням великотоннажних суден у декількох портах використовується у світовій практиці протягом багатьох років. Однак, судновласники та вантажовідправники постійно зазначають, що при здійсненні суднозаходів до двох портів Чорноморьск та Південний, необхідно зменшити додаткові витрати пов’язані з оплатою двох дісбурсментських рахунків на користь ДП «АМПУ», та обґрунтовано вважають, що для збереження такої логістики перевалки необхідно терміново переглянути умови наказу Міністерства інфраструктури України від 27.05.2013 №316 «Про портові збори», яким визначається Порядок справляння та встановлюється розміри ставок портових зборів. І як рішення, пропонується встановити  «75% знижки для ставок усіх видів портових зборів для суден що здійснюють судозаходи до порту Чорноморськ для виконання вантажних операцій та після  неповного завантаження прямують послідовно до порту Південний».

Впровадження таких комплексних заходів при здійсненні виконання обробки навалювальних вантажів, надасть можливість державному стивідору МТП Чорноморськ надавати послуги з перевалки номенклатури вантажів в умовах конкурентного ринку портових послуг.

 

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх