» » Керівництво ДП «МТП «Чорноморськ» вирішує проблеми компанії «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» на обласному та державному рівнях
Информация к новости
  • Просмотров: 812
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
1-07-2020, 15:38

Керівництво ДП «МТП «Чорноморськ» вирішує проблеми компанії «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» на обласному та державному рівнях

Категория: Новости

Директор ДП «МТП «Чорноморськ» Олександр Попов не залишається байдужим до проблем працівників компанії «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» – колишніх працівників ДП «МТП «Чорноморськ», попри те, що на адресу менеджмента державного стивідора щораз звучать обвинувачення в бездіяльності щодо владнання скандальної ситуації навколо цієї компанії.  

26 червня в Одеській обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника губернатора В’ячеслава Овєчкіна відбулося засідання робочої групи з питання діяльності компанії «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн», яка працює на території ДП «МТП «Чорноморськ». В роботі засідання взяли участь директор морського торгового порту «Чорноморськ» Олександр Попов, заступник директора з правових та майнових питань Олексій Маляренко, голова «Профспілка робітників морського транспорту морського порту «Чорноморськ» Сергій Бризгалов, голова «Незалежної профспілки робітників ДП «МТП «Чорноморськ» Валерій Павлуша, голова Регіонального відділення Фонду держмайна України Олександр Поздняков, депутати Одеської обласної ради, зокрема Роман Сеник (голова постійної депутатської комісії ОДА з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу), представники профільних департаментів ОДА.

Директор державного стивідора Олександр Попов доповів про стан підприємства, його досягнення, проблеми та шляхи їх вирішення, пояснив присутнім ситуацію, яка виникла навколо компанії «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн».

– На сьогоднішній загальна заборгованість компанії перед державними фіскальними органами, перед ДП «МТП «Чорноморськ» та працівниками складає близько 100 мільйонів гривень, – каже Олександр Попов. – З них 18 мільйонів гривень – це борг перед працівниками компанії із заробітної платні. Люди не отримують грошей вже 10 місяців. Попри те, що це приватна компанія і ми як державне підприємство не можемо впливати на їх господарську діяльність, ми не можемо залишити цю проблему без уваги, адже в цій компанії працюють наші люди.

За словами Олександра Попова, вирішення проблеми з компанією «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» можливе за умови залучення інвестора, який би на вигідних для нього умовах зміг вести свою діяльність, але найголовніше – взяв на себе зобов’язання сплатити накопичені борги перед ДП «МТП «Чорноморськ», АМПУ, державними фіскальними службами, але, в першу чергу, перед працівниками компанії.

– Згідно укладеного договору оренди державного майна з «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн», яким 2-й термінал ДП МТП «Чорноморськ» був переданий компанії, в інфраструктуру терміналу планувалося інвестувати близько 250 мільйонів гривень протягом перших двох років, – пояснює директор держпідприємства. – Однак, враховуючи ситуацію з боргами, ми розуміємо, що при залученні нового інвестора неможливо залишити існуючі умови договору. Тому для нового інвестора ми пропонуємо внести зміни в договір оренди, зокрема в частині, яка стосується інвестицій. Повернутися до умов існуючого договору із вказаним у ньому об’ємом інвестицій можна буде лише тоді, коли будуть повністю погашені борги.

Представники обласної влади та депутатського корпусу стурбовані ситуацією на території державного підприємства «МТП «Чорноморськ». За словами першого заступника губернатора Одеської області В’ячеслава Овєчкіна, відтепер вона на контролі не лише очільника області, а й на рівні міністерства інфраструктури України, керівника якого одразу проінформували про результати вже другого засідання робочої групи. І це засідання було не останнє – наприкінці поточного тижня планується чергова зустріч.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх