» » ЗА ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ПРИВАТНОГО СТИВІДОРА ВЗЯЛОСЯ МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
Информация к новости
  • Просмотров: 307
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
2-07-2020, 12:42

ЗА ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ПРИВАТНОГО СТИВІДОРА ВЗЯЛОСЯ МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Категория: Новости

Проблеми приватної компанії «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн», яка у червні 2018 року отримала в оренду другий термінал порту в тилах причалів № 7, 8 на 49 років та, по суті, припинила свою господарську діяльність на території ДП «МТП «Чорноморськ» у 2020 році, призвели до критичної точки.

Борги власників та менеджменту перед працівниками приватної компанії (близько 180 сімей Чорноморьска ), заборгованість перед державними підприємством ДП «МТП «Чорноморськ» , Регіональним відділенням Фонду ДМУ по Одеській та Миколаївській областях та ДП АМПУ наблизилась до 100 мільйонів гривень.

Всі зустрічі керівництва  ДП «МТП «Чорноморськ» , профспілкових організацій порту та працівників компанії з директором ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» Оксаною Шубко аби з’ясувати стан компанії та домогтися виконання зазначених у договорі оренди умов, результатів не дали, а обіцянки керівника приватної компанії так і залишилися обіцянками. 

Тому за цей час ДП «МТП «Чорноморськ» ініціювало 7 виконавчих проваджень для накладання арешту на майно божника та подало до Господарського суду Одеської області  позови про стягнення з ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» заборгованості перед підприємством та розірвання ініційованих попереднім керівництвом держстивідора договорів оренди. І додатково, у травні 2020 року, подало до суду у справі по банкрутству ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» заяву про грошові вимоги на суму 49 мільйонів гривень.

Однак державне підприємство не може впливати на діяльність приватної компанії і змусити її сплатити борги перед своїми працівниками – колишніми працівниками ДП «МТП «Чорноморськ». Керівництво держстивідору, за погодженням із працівниками компанії та профспілковими організаціями порту, звернулося за допомогою у вирішенні цього питання до обласної влади та міністерства інфраструктури України. 

– Протягом червня (04.06.2020  та 11.06.2020) у міністерстві інфраструктури двічі під головуванням міністра Владислава Криклія та його профільних заступників проходили консультації та наради щодо цієї проблемної компанії, – каже Олександр Попов. – На них, в першу чергу, піднімалися питання погашення боргів перед її працівниками. На останній зустрічі навіть була присутня директор «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» Оксана Шубко з адвокатом. Проте, наприкінці місяця, як і було очевидно, незважаючи на втручання профільного міністерства, менеджмент компанії даних на зустрічі обіцянок щодо погашення заборгованості не виконав.

Для вирішення питань стосовно невиконання взятих на себе зобов’язань ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» за дорученням міністра інфраструктури Владислава Криклія 30 червня 2020 року була створена робоча група у профільному відомстві, яка буде напрацьовувати практичні кроки вирішення цієї проблеми.

Нагадаємо, також що це питання також знаходиться на контролі у регіональної влади і щоп’ятниці в Одеській обласній державній адміністрації проводяться наради за участю керівників департаментів служб ОДА з можливістю запрошення депутатів Одеської обласної ради.

 

 

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх