» » Тривають пошуки вирішення проблем навколо компанії «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн»: на черговому засіданні робочої групи прозвучали варіанти
Информация к новости
  • Просмотров: 279
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
6-07-2020, 11:35

Тривають пошуки вирішення проблем навколо компанії «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн»: на черговому засіданні робочої групи прозвучали варіанти

Категория: Новости

3 липня в Одеській облдержадміністрації під головуванням заступника голови ОДА В’ячеслава Овєчкіна відбулося чергове засідання робочої групи з вирішення питань стосовно невиконання взятих на себе зобов’язань ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн». В роботі групи взяли участь усі сторони, задіяні у вирішенні проблемної ситуації: директор ДП «МТП «Чорноморськ» Олександр Попов та заступник директора з правових та майнових питань Олексій Маляренко, голови двох профспілок порту «Чономорськ» Валерій Павлуша та Олег Іванов, начальник Чорноморської філії ДП «АМПУ» Олександр Басюк, депутати Чорноморської міської ради Юрій Бузько та Олег Поліщук, депутати Одеської обласної ради Роман Сеник та Олексій Кобильніков, представники нацполіції та прокуратури, а також представники трудового колективу компанії «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн». Під час засідання на відеозв’язку був заступник міністра інфраструктури України Олег Ющенко, який і очолює дану робочу групу.

Першою доповідала  представниця правоохоронних органів. За її словами, наразі триває досудове слідство (розпочалося ще 2 грудня 2019 року) у справі про безпідставну невиплату заробітної плати компанією «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн» своїм працівникам, але на сьогоднішній день поки що немає підстав для пред’явлення підозри директору цієї компанії. Правоохоронці запевнили, що через місяць вже може бути винесено законне рішення. За інформацією прокуратури, 22 липня очікується засідання суду у справі про банкрутство ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн».

Що стосується працівників компанії, які вже 10 місяців не отримують заробітну платню, то деякі учасники робочої групи наполягають на необхідності повернути цих людей на роботу в ДП «МТП «Чорноморськ». Однак директор держстивідора озвучив чітку позицію щодо цього питання, яка вже не вперше звучить на засіданнях робочої групи.

– Для державного підприємства єдиним оптимальним варіантом вирішення проблеми є залучення надійної інвестиційної компанії, яка ввійде у корпоративні права «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн», реструктуризує борг перед нами та перед ФДМ та виплатить заборгованість із зарплатні працівникам компанії, –  пояснює Олександр Попов. – На даний момент ситуація у держкомпанії наступна: за два останні роки вона отримує від’ємний фінансовий результат (2018 рік –  мінус 66 мільйонів гривень, 2019 рік – мінус 188 мільйонів). Частина активів вже знаходиться у приватних компаній, тому не заробляємо достатній грошовий потік, здатний забезпечити утримання навіть існуючої кількості працівників, за яких я сьогодні несу відповідальність. Середня заробітна платня на підприємстві складає 11 тисяч 800 гривень, помножте її на 180 людей і на 12 місяців отримуємо майже 25,5 мільйонів гривень на рік. Але при тих складових, які ми маємо, та умовах, в яких знаходимося, ми не можемо забезпечити такий грошовий потік.

Міністерство інфраструктури підтримує пропозицію керівництва ДП «МТП «Чорноморськ» та на своєму рівні вже проводить зустрічі із потенційними інвесторами. За словами заступника міністра Олега Ющенка, наразі одна із компаній розглядає дану пропозицію і відповідь очікується найближчим часом.

Ще один шлях вирішення проблеми запропонував депутат Одеської обласної ради Роман Сеник: зібрати усі приватні стивідорні компанії, які працюють на території порту «Чорноморськ» та сусідніх морських портах та запропонувати їм надати людям роботу, адже це вузькоспеціалізовані кваліфіковані спеціалісти, які володіють специфічними навичками та вміннями і мають колосальний досвід роботи. Пропозиція була погоджена головою робочої групи і вже на початку поточного тижня планується розширене засідання робочої групи за участі представників приватних стивідор них компаній, які працюють в акваторії Одеського, Южненського та Чорноморського портів.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх