» » Спільні зусилля дирекції держстивідора, обладміністрації та МІУ дають результати – у компанії «Європіан Аро Інвестмент Юкрейн» може з’явитися надійний інвестор
Информация к новости
  • Просмотров: 1 023
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
10-07-2020, 09:14

Спільні зусилля дирекції держстивідора, обладміністрації та МІУ дають результати – у компанії «Європіан Аро Інвестмент Юкрейн» може з’явитися надійний інвестор

Категория: Новости

9 липня у приміщенні Одеської ОДА відбулося чергове розширене засідання створеної міністерством інфраструктури робочої групи, яка займається вирішенням проблем навколо приватної стивідорної компанії «Європіан Аро Інвестмент Юкрейн». Цього разу, окрім членів робочої групи, депутатів Одеської обласної ради, представників трудового колективу компанії та лідерів двох портових профспілок, у засіданні взяли участь народний депутат України Сергій Колебошин, арбітражний керівник у справі банкрутства ТОВ «Європіан Аро Інвестмент Юкрейн» Олександр Чепелюк, а також представники приватних стивідорних компаній, які працюють в портах Чорноморська та Одеси. Зокрема, Іллічівський зерновий термінал, рибний порт, «Бруклін Київ», «Контейнерний термінал «Одеса», «Укрфері», «Трансервіс», «Рісоіл».

Крупні портові оператори були запрошені на засідання робочої групи для того, аби запропонувати їм розглянути можливість працевлаштувати працівників компанії «Європіан Аро Інвестмент Юкрейн», які вже понад 10 місяців не отримують заробітну платню. За словами директора ДП «МП «Чорноморськ» Олександра Попова, це висококваліфіковані спеціалісти, яких, за необхідності, важко знайти на біржі праці.

– Всі ці люди – це колишні працівники державного підприємства, які працювали на 2-му терміналі, –  каже Олександр Попов. – Цей термінал був універсальний і люди, які там працювали, також універсальні. Зокрема, практично всі докери-механізатори багато років пропрацювали в порту, вони проходили навчання на підприємстві та навчені працювати практично на будь-якій спеціалізованій техніці.

Та перш, ніж будь-хто із присутніх представників приватних стивідор них компаній висловився про можливість працевлаштувати людей, слово взяв генеральний директор групи терміналів «Risoil» Євген Садовий.

– Наша компанія давно працює на території порту «Чорноморськ» , а підприємство «Європіан Аро Інвестмент Юкрейн» знаходиться поруч з нами, тому нам цікаво було  б продовжувати розвивати свою присутність на території порту, –  каже гендиректор компанії «Risoil». – Однак наразі ми хотіли б отримати інформацію щодо умов існуючого договору з ТОВ «Європіан Аро Інвестмент Юкрейн», щодо зобов’язань цієї компанії, які там прописані, адже деякі договірні зобов’язання сьогодні практично неможливо виконати. Також ми хотіли б зрозуміти, які плани у АМПУ щодо утримання причалів № 7, 8, 9, які сьогодні знаходяться у аварійному стані, зрозуміти позицію державного підприємства щодо техніки, яка наразі вилучена у компанії та інше. І якщо буде воля усіх суб’єктів даного процесу (держава в особі ФДМУ та профільного міністерства, АМПУ, порт «Чорноморськ» та арбітражний керівник у справі про банкрутство ТОВ «Європіан Аро Інвестмент Юкрейн»), я думаю, що ми змогли б знайти виважене рішення.

Свою готовність всіляко сприяти потенційному інвестору у даній справі одразу висловили голова робочої групи, заступник міністра інфраструктури України Олег Ющенко та директор ДП «МТП «Чорноморськ» Олександр Попов.

– Якщо в рамках процедури банкрутства арбітражний керівник підтримає нашу позицію, а суд винесе відповідне рішення, то ті судові процеси, які державний стивідор розпочав відносно компанії «Європіан Аро Інвестмент Юкрейн», ми можемо вирішити в рамках мирової угоди, –  каже Олександр Попов. – Щодо кранів та іншої техніки, яка наразі вилучена у компанії, то ми готові все передати інвесторам, а також надати всю необхідну інфраструктуру для того, аби компанія почала працювати, платити податки та виплачувати борги, а люди повернулися б на свої робочі місця.

Наступне засідання робочої групи заплановане на тертю декаду липня (з урахуванням двотижневого терміну, який необхідний менеджменту компанії «Risoil» для вивчення можливості взяти ТОВ «Європіан Аро Інвестмент Юкрейн» під свій контроль). Крім того, на наступному засіданні очікується інформація від арбітражного керівника щодо реального фінансового стану приватного стивідора.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх