» » Проведено нараду з підвищення ефективності роботи спеціалізованого поромного комплексу
Информация к новости
  • Просмотров: 737
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
12-08-2020, 09:39

Проведено нараду з підвищення ефективності роботи спеціалізованого поромного комплексу

Категория: Новости

Підвищення конкурентоспроможності транспортної системи України та міжнародних транспортних коридорів, які проходять через її територію, в значній мірі залежить від чіткості взаємодії усіх учасників транспортного процесу на основі сучасних логістичних та інформаційних технологій. Тому безперебійна робота спеціалізованого поромного комплексу для ДП «МТП «Чорноморськ» це першочергова задача, особливо в умовах ринкових економічних відносин.

07 серпня відбулась робоча зустріч за ініціативою керівника ДП «МТП «Чорноморськ» Попова О.М. за участю контролюючих органів (Одеської митниці, прикордонної служби, МОЗ України на водному транспорті) та експедиторських і агентських компаній судновласників та операторів поромних ліній. Порядком денним зустрічі було розгляд питань, пов’язаних з функціонуванням спеціалізованого поромного комплексу в умовах пандемії коронавірусу COVID-19; збільшенням швидкості обробки та оформлення вантажів та суден, що працюють на визначених лініях; проведенням ряду спільних організаційних заходів, спрямованих на збільшення пропускної спроможності; оформленням пасажирів в пункті пропуску спеціалізованого поромного комплексу в умовах пандемії коронавірусу COVID-19.

Усі учасники робочої зустрічі були налаштовані на конструктивний діалог та висловлювали свої пропозиції та думки для поліпшення подальшої роботи спеціалізованого поромного комплексу. Зокрема, було підкреслено, що незважаючи на пандемію коронавірусу COVID-19, збільшився потік пасажирів, які прямують поромами. І це декілька ускладнює процедуру оформлення прибуття/вибуття суден. Також, з метою прискорення завантаження поромів та зменшення часу знаходження поромів біля причалу було розглянуто питання заздалегідь розпочинати процедуру оформлення завантаження поромів великотоннажними автомобілями. Було розглянуто інші питання, які штучно створюють перешкоди при обробці суден та вантажів на території спеціалізованого поромного комплексу.

Керівництво ДП «МТП «Чорноморськ» висловило свою подяку за взаємодію та злагоджену роботу усіх учасників логістики та зазначило, що всіляко підтримує будь-які ініціативи та надасть допомогу у вирішенні проблемних питань, які виникають у процесі роботи.

Було прийнято одноголосне рішення, що комплексний підхід до рішення задач вдосконалення роботи спеціалізованого поромного комплексу повинен включати як вдосконалення технології роботи самого комплексу, так і постійну взаємодію як з боку контролюючих органів (митної служби, державної прикордонної служби, ДУ «Лабораторний центр МОЗ України), так і експедиторських і агентських компаній, що надасть можливість збереження та задоволення портеб кожного клієнта та утримання долі ринку поромних перевезень та, як наслідок, збільшення вантажопотоку.

Наприкінці засідання було вирішено провести спільний аналіз існуючого Положення о внутрішньооб’єктовому режимі поромного засобу п’ятого терміналу в частині оформлення вантажів та пасажирів, що з 2018 року не змінювалось та продовж місяця заслухати всі пропозиції та внести зміни в цей документ. Також наступного тижня вирішено комисійно з виїздом на причали провести аналіз та розглянути схему навантаження /розвантаження конкретного порому та оформлення пасажирів з метою удосконалення процедур та внесення змін в технологію обробки та оформлення вантажів.

Також було запропоновано звернутись на адресу Одеської митниці для узгодження відкриття доглядового майданчику на території спеціалізованого поромного комплексу, що дозволить залучити нові вантажопотоки та розширити сервісну складову терміналу.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх